Er is gedetecteerd dat in uw browser JavaScript is uitgeschakeld...
Hierdoor werkt de Online Baanplanner mogelijk niet optimaal!

Voor optimaal gebruik, schakel JavaScript in!

Baanplanner

Terug

Wedstrijd:
DK - D2 - LG/LP - afd. Achterhoek/Betuwe - RANKING en JC 10m. bij Sv Strijdlust te Huissen april 2024
Van:
Zaterdag / 06-04-2024
Tot en met:
Zaterdag / 13-04-2024
Opmerkingen bij deze wedstrijd:
  • Locatie: Sv Strijdlust Huissen + De Jongstraat 2 6851KR + 026-3256666 + http://www.svstrijdlust.nl/
  • Klik hier om de locatie op de kaart te bekijken.
  • Contactgegevens: N. Nijenhuis + 026-3256666 of via CONTACT
  • Een vraag aan de organisatie van deze wedstrijd? Of wilt u zich afmelden? Klik HIER voor het CONTACT formulier.
  • De inschrijfgelden dienen vooraf betaald te zijn op IBAN-nummer NL67 ABNA 0924 7388 63 ten name van Sv Strijdlust. Onder vermelding van DK-luchtwapens District
    2 2024, verenigingscode, aantal schutters en naam.
  • Het inschrijfformulier kunt u via onze website downloaden en retourneren.
  • Het uitnodigingsboekje is via onze website te downloaden.
  • De inschrijvingen dienen schriftelijk bevestigd te worden middels het inschrijfformulier. Deze kunt downloaden via onze
    website en retourneren via e-mail svstrijdlust@gmail.com of per post via adres s.v. Strijdlust, Postbus 147,
    6850 AC Huissen.

Zaterdag 06/04/2024

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14Baan 15Baan 16
Serie 1 LG/LP10.00 uurE.A.C. MulderJ.J.H. PolmanE Mulder-BurinkJ Burink5270B.P.J.J SomersInschrijvenInschrijven7100InschrijvenInschrijven7100InschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 2 LG/LP12.00 uur3050R. A. VarkevisserT. MijnhoutInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenBgm BleuminkInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 3 LG/LP14.00 uurJ.B. DekkersJ.B. DekkersW.J.B. ter HuurneJbw EgbersG.JM KrämerA.G.D. KeuperInschrijvenInschrijvenInschrijvenBgm BleuminkInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenM. R. BourgonjeInschrijven
Serie 4 LG/LP16.00 uurT.G.W. BouwmeisterA.H.J.G. WoltersInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven


Maandag 08/04/2024

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14Baan 15Baan 16
Serie 5 LG/LP20.00 uurInschrijvenInschrijvenJgq DegenInschrijvenR.H. van AmerongenInschrijvenInschrijvenT.J.J. LamersC.G.E de GraafInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven


Dinsdag 09/04/2024

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14Baan 15Baan 16
Serie 6 LG/LP20.00 uurHc MemelinkL.S. van DisInschrijvenV. van TuilR.H. van AmerongenHans van ZessenInschrijvenT.J.J. LamersC.G.E. de GraafInschrijvenJph JanssenG.F.J. StrengInschrijvenInschrijvenInschrijvenHans Kooij


Woensdag 10/04/2024

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14Baan 15Baan 16
Serie 7 LG/LP20.00 uurM. A. Woudenberg-WarmanN ten DolleI in T GroenRtg RensenH.C. van AsseltV van DalenJw ten DolleS ten DolleWatm WintersJg -DekkerW.B. WormgoorH BoermanI LauziuteD.J. Eggink7430Ar Ananko


Donderdag 11/04/2024

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14Baan 15Baan 16
Serie 8 LG/LP20.00 uur7410Pjb SplitthoffInschrijvenF. van DijkInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenHenk van HarenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenE.F StarinkInschrijven


Vrijdag 12/04/2024

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14Baan 15Baan 16
Serie 9 LG/LP19.00 uurJ.C. Klein GebbinkJtp van HarenRick PrengerSander PrengerNick Nijenhuis60206020R Kaal60206020L van IngenSwgf van IngenB.J.H.M.J. van IngenAw BromDpj HendriksB. Torn-Broers
Serie 10 LG/LP21.00 uurH.J.M. Huisman6020A LeijserF. de Heus6020Th MartensJcm JansenR Kaal6020Th HendriksM van ZwamG StinissenRoland KokkenB.H.R WestInschrijvenInschrijven


Zaterdag 13/04/2024

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14Baan 15Baan 16
Serie 11 LG/LP10.00 uurM. Degen-LancasterG.T.A. PhielixL. Lancaster-LeferingJ.B. DegenA. LancasterJ.G. OosthofS.J. van de MoosdijkInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 12 LG/LP12.00 uurT.J.A.M. MijnenT.J.M HulsW VinkenvleuelInschrijvenInschrijvenJ.G. OosthofInschrijvenN.M. RaijerC.N. van OtterlooE RaatsInschrijvenL.H. ElbrechtInschrijvenInschrijvenInschrijvenJ.W. van Brussel
Serie 13 LG/LP14.00 uurInschrijvenInschrijvenW VinkenvleuelInschrijvenInschrijvenInschrijvenA VlaanderenA VlaanderenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 14 LG/LP16.00 uuroooooooooooooooo


| © 2005 - 2024 Baanplanner v5.5 - Erik Wolters. | Privacybeleid | Disclaimer |