Er is gedetecteerd dat in uw browser JavaScript is uitgeschakeld...
Hierdoor werkt de Online Baanplanner mogelijk niet optimaal!

Voor optimaal gebruik, schakel JavaScript in!

Baanplanner

Terug

Wedstrijd:
DK - D3 - MP - RANKING bij SC Loosduinsche Burgerwacht te Den Haag maart 2024
Van:
Zaterdag / 23-03-2024
Tot en met:
Zondag / 24-03-2024
Opmerkingen bij deze wedstrijd:
  • Locatie: SC Loosduinsche Burgerwacht, De Werf 60, 2544 EK, Den Haag, https://www.sclbw.nl/
  • Klik hier om de locatie op de kaart te bekijken.
  • Contactgegevens: Sipke van Duuren via CONTACT
  • Een vraag aan de organisatie van deze wedstrijd? Of wilt u zich afmelden? Klik HIER voor het CONTACT formulier.
  • Deze wedstrijd zal gehouden worden volgens het schiet- en wedstrijdreglement van de KNSA.
  • Inschrijfgeld: 10,- euro
  • Baannummer op de planner is niet bindend.
  • Minimaal 30 minuten voor aanvang van uw serie dient u aanwezig te zijn.

Zaterdag 23/03/2024

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6
Serie 1 MP10.00 uurH.W ConijnP. EngelenM.J.J. van ScheppingenNtcm TolInschrijvens.j. Laman Trip
Serie 2 MP10.45 uurErwin Vd VeldeM. Rouwendal vanJ JansenVincent van der VeldeB LoosH.G. Vaalburg
Serie 3 MP11.30 uurJ van den Ende2620M. Driessen2620Inschrijven2620
Serie 4 MP12.15 uurDaniel JaredsonP de MeijerR.A. RoselaarM.D. RoselaarS.r. HogersM.P. Rus
Serie 5 MP13.00 uurSergei VolgoentsevF. BlonkR. HuijsmansA. SlootwegCjm&Amp;Lt; VersluijsD.H. Laroo
Serie 6 MP13.45 uurJ.A.G. van DijkJ HooglandE HooijschuurB.J.P van WestenInschrijvenAntonio Impagnatiello
Serie 7 MP14.30 uurE KartmanM.A HorvathS.P. VilleriusE.J.M van der PuttenJ.C. VerhoevenAlex Kreijl
Serie 8 MP15.15 uurK.J. WeberM.P. WeilandG.P. WeilandR van DamA KruijshaarPas Dingerdis
Serie 9 MP16.00 uurM AndriessenA van VeldenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven


Zondag 24/03/2024

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6
Serie 1 MP10.00 uuro.c. BondamE.F.M. de MaatM van Dijkj.k. de Nooijerm.p. Borsbooms.j. Laman Trip
Serie 2 MP10.45 uurR Ruiter dePeter Brandt2060J HimpersJ PierhagenD.C.F. van Waard
Serie 3 MP11.30 uurP. HoppenbrouwerH.G. VaalburgR.E. de BorstJ.H. OtterspeerH.R. de JongLouis Poldervaart
Serie 4 MP12.15 uurJ VerhulstD PieperM KukovacecB. PalaP PieperJ Bruinsma
Serie 5 MP13.00 uurD.j.v/d VlistJ.L. van der PasM. WalravenW.C.A. LaarmanDennis LooijT Stolk
Serie 6 MP13.45 uurAj WolffA.W. de BruinJ C LotzR van den BergN.A.A. MatheijssenJ Gerrtis
Serie 7 MP14.30 uurA.j. SmitK KamanW.G. van SolingenF RosenC.W. van der Zee2060
Serie 8 MP15.15 uurC.G. KooijL. de JonghR.E. van der PoelIhg BouwmansHjm BouwmansH.M.A.S. Dirks
Serie 9 MP16.00 uura.p.d.m. van Rijnw.j. Bruininkm.p. Zandvliett.j. Bellekomf.g. Hoogenboomm.j. Dool


| © 2005 - 2024 Baanplanner v5.5 - Erik Wolters. | Privacybeleid | Disclaimer |