Er is gedetecteerd dat in uw browser JavaScript is uitgeschakeld...
Hierdoor werkt de Online Baanplanner mogelijk niet optimaal!

Voor optimaal gebruik, schakel JavaScript in!

Baanplanner

Terug

Wedstrijd:
DK - D2 - LG/LP - RANKING wedstrijd bij SV Sint Hubertus te Breedenbroek maart/april 2023
Van:
Dinsdag / 28-03-2023
Tot en met:
Vrijdag / 14-04-2023
Opmerkingen bij deze wedstrijd:
  • Locatie: SV Sint Hubertus Breedenbroek + Terborgseweg 61, 7084AB, Breedenbroek + http://www.sinthubertusbreedenbroek.nl/
  • Klik hier om de locatie op de kaart te bekijken.
  • Contactgegevens: W. Vinkenvleugel 0628399698 of via CONTACT
  • Een vraag aan de organisatie van deze wedstrijd? Of wilt u zich afmelden? Klik HIER voor het CONTACT formulier.

Dinsdag 28/03/2023

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6
Serie 1 LG/LP19.00 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 2 LG/LP21.00 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven


Donderdag 30/03/2023

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6
Serie 3 LG/LP19.00 uurJ.J.H. PolmanInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 4 LG/LP21.00 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven


Vrijdag 31/03/2023

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6
Serie 5 LG/LP15.00 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 6 LG/LP17.00 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 7 LG/LP19.00 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 8 LG/LP21.00 uurInschrijvenRtg RensenInschrijvenInschrijvenH.J.M. HuismanInschrijven


Zaterdag 01/04/2023

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6
Serie 9 LG/LP10.00 uurInschrijvenInschrijvenR KokkenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 10 LG/LP12.00 uurInschrijvenMm Leeuwen vanInschrijvenG J SombergInschrijvenJ.A. Mandemakers
Serie 11 LG/LP14.00 uurJ.C. van der HorstC.N. van OtterlooA.G. PardoelG J SombergN.M. RayerF. Böcker


Dinsdag 04/04/2023

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6
Serie 12 LG/LP19.00 uurHc MemelinkInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 13 LG/LP21.00 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven


Donderdag 06/04/2023

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6
Serie 14 LG/LP19.00 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenR KaalInschrijven
Serie 15 LG/LP21.00 uurA. RietbergInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven


Vrijdag 07/04/2023

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6
Serie 16 LG/LP15.00 uurInschrijvenJ.G. OegemaV. van TuilT.J.J. LamersJph JanssenC Graaf de
Serie 17 LG/LP17.00 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenT.J.J. LamersC Graaf deHans van Zessen
Serie 18 LG/LP19.00 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 19 LG/LP21.00 uurNiek ClaassenJeroen HoedemakerMike HoedemakerPepijn ClaassenNiels HoedemakerJ.J. Termeulen


Zaterdag 08/04/2023

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6
Serie 20 LG/LP10.00 uurE. Mulder-BurinkJ. BurinkE.A.C. MulderD. MennesInschrijvenInschrijven
Serie 21 LG/LP12.00 uurWilco SiebelinkInschrijvenE RaatsInschrijvenYannick SiebelinkInschrijven


Dinsdag 11/04/2023

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6
Serie 22 LG/LP19.00 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 23 LG/LP21.00 uurG.J. RensingInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven


Donderdag 13/04/2023

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6
Serie 24 LG/LP19.00 uurInschrijvenInschrijvenM. A. Woudenberg-WarmanInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 25 LG/LP21.00 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven


Vrijdag 14/04/2023

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6
Serie 26 LG/LP19.00 uuroooooo
Serie 27 LG/LP21.00 uuroooooo


| © 2005 - 2023 Baanplanner v5.5 - Erik Wolters. | Privacybeleid | Disclaimer |