Er is gedetecteerd dat in uw browser JavaScript is uitgeschakeld...
Hierdoor werkt de Online Baanplanner mogelijk niet optimaal!

Voor optimaal gebruik, schakel JavaScript in!

Baanplanner

Terug

Wedstrijd:
OPEN - LG/LP - Groene Hart Toernooi 2023 - RANKING - 10m. bij SV Alphen te Alphen aan den Rijn april 2023
Van:
Donderdag / 20-04-2023
Tot en met:
Zondag / 23-04-2023
Opmerkingen bij deze wedstrijd:
  • Locatie: SV Alphen - Amerikalaan 169 - 2408 TX Alphen aan den Rijn - 0172601399 - svalphen@kpnmail.nl
  • Klik hier om de locatie op de kaart te bekijken.
  • Contactgegevens: B.S. de Graaf - 0615385226 - bouw50@casema.nl of via CONTACT
  • Een vraag aan de organisatie van deze wedstrijd? Of wilt u zich afmelden? Klik HIER voor het CONTACT formulier.

Donderdag 20/04/2023

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12
Serie 1 LG/LP19.30 uurInschrijvenD.l. HeertjeInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenM. van der BruggeInschrijvenInschrijven
Serie 2 LG/LP20.45 uurG.A. van der MeerD.l. HeertjeH.J. SchultsR van HilstC.L.F. van DijkP. GortenmulderF.A. RiepM.I.A. van ToorM de BruinJ. de Graaf BierbrauwerG. NijkampP.A. van Gelderen


Vrijdag 21/04/2023

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12
Serie 3 LG/LP19.30 uurG. HoogeveenA BouterInschrijvenInschrijvenG SchenkelInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 4 LG/LP20.45 uurMichael HeyligerInschrijvenInschrijvenInschrijvenA.P. MudP.J. HoogeveenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven


Zaterdag 22/04/2023

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12
Serie 5 LG/LP09.00 uurJ HermusInschrijvenInschrijvenInschrijven22402240InschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 6 LG/LP10.15 uurKoos NumanPeter van der ZeeInschrijvenD UljeeInschrijvenInschrijvenInschrijven2550InschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 7 LG/LP11.30 uurInschrijvenInschrijvenHans van ZessenInschrijvenInschrijvenJ.G. OegemaInschrijvenD.M.T. de VriesInschrijvenG J SombergInschrijvenInschrijven
Serie 8 LG/LP12.45 uurErik VonkElise MutsaersMai-Ly WijnbergBianca BogdanTamara LousZain LeursEvi OlierookInschrijvenInschrijvenG J SombergInschrijvenInschrijven
Serie 9 LG/LP14.00 uurGlenn van BockelNtac ZwarthoedG MastenbroekP.W.G. Lous-EijgermansE.J. LousBart van Bockel2370Robert KalbInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 10 LG/LP15.15 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven


Zondag 23/04/2023

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12
Serie 11 LG/LP09.00 uurS RadersmaH RadersmaInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 12 LG/LP10.15 uurMarja Wanders-HermansInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenSjm van DelftRnh van DelftIjs van DelftL TravnickovaW van KasteelG KaastraFjf van der Linden
Serie 13 LG/LP11.30 uurJph LosekootA.J. Wijngaard van denA RekersInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenM KranenburgInschrijven
Serie 14 LG/LP12.45 uurJ.N. WeilandM.P. WeilandM HeijdemanInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenL Belivanakis
Serie 15 LG/LP14.00 uurR Garcia LorenzoM. FernandezSylvia van OortKevin FernandezStefano BonatoInschrijvenInschrijvenL. de BaatW.F. AardoomJ.H. van OudheusdenS. PlugD. Plug
Serie 16 LG/LP15.15 uurInschrijvenJph LosekootInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven


| © 2005 - 2023 Baanplanner v5.5 - Erik Wolters. | Privacybeleid | Disclaimer |