Er is gedetecteerd dat in uw browser JavaScript is uitgeschakeld...
Hierdoor werkt de Online Baanplanner mogelijk niet optimaal!

Voor optimaal gebruik, schakel JavaScript in!

Baanplanner

Terug

Wedstrijd:
DK - D3 - LG/LP - RANKING en JC 10m. bij SV Alphen te Alphen aan den Rijn maart 2023
Van:
Zaterdag / 11-03-2023
Tot en met:
Zondag / 19-03-2023
Opmerkingen bij deze wedstrijd:
  • Locatie: SV Alphen - Amerikalaan 169 - 2408 TX Alphen aan den Rijn - svalphen@kpnmail.nl
  • Klik hier om de locatie op de kaart te bekijken.
  • Contactgegevens: B.S. de Graaf - 0615385226 - bouw50@casema.nl of via CONTACT
  • Een vraag aan de organisatie van deze wedstrijd? Of wilt u zich afmelden? Klik HIER voor het CONTACT formulier.

Zaterdag 11/03/2023

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12
Serie 1 LG/LP09.00 uurPeter van der ZeeMartin van der BruggeInschrijvenInschrijven22402240InschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 2 LG/LP11.00 uurS RadersmaH RadersmaH.J. SchultsR van HilstJ. WestingaF.A RiepM.I.A. van ToorG.A. van der MeerJ de Graaf BierbrauwerGhfj JanssenS. WinterswijkJ. Winterswijk
Serie 3 LG/LP13.00 uurE VonkElise MutsaersMai-Ly WijnbergBianca BogdanTamara LousM. de Bruin2550J van DrielAlex KreijlWca LaarmanInschrijvenJosien Brunings
Serie 4 LG/LP15.00 uurNtac ZwarthoedA BouterP.W.G. Lous-EijgermansE.J. Lous2370R BraadS BraadJ HarmsenG SnijdersA.P. MudP.J. HoogeveenInschrijven


Zondag 12/03/2023

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12
Serie 5 LG/LP09.00 uurKoos NumanInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 6 LG/LP11.00 uurMarja Wanders-HermansF AanJ.m Aan-De BoerL.m KamstA LosekootR. Kamst1160S.R.S. NooijTessa BiesbrouckR.C.A AdrichemR.A. VarkevisserMcj Planthof
Serie 7 LG/LP13.00 uurM.P. WeilandJ.N. WeilandM HeijdemanInschrijvenG SchenkelJ.G. OegemaV PfeiferJp PfeiferInschrijvenR.C.A AdrichemInschrijvenL Belivanakis
Serie 8 LG/LP15.00 uurR Garcia -LorenoTheo JoosseSj CasteleinRj RemmerswaalInschrijvenA LosekootE JoosseJ van KuykMjc PlandsoenR.C.A AdrichemInschrijvenInschrijven


Zaterdag 18/03/2023

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12
Serie 9 LG/LP09.00 uurJ HermusInschrijvenInschrijven30502570Sjm van DelftIjs van DelftRnh van DelftInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 10 LG/LP11.00 uur2240Michael HeyligerDej KwakmanInschrijvenGhm Kwakman-SchokkerInschrijvenZ. LeursL TravnickovaW van KasteelFjf van der LindenG KaastraM Kranenburg
Serie 11 LG/LP13.00 uurG MastenbroekGlenn van BockelRobert KalbInschrijvenInschrijvenL de HoogeJ de HoogeInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven1160
Serie 12 LG/LP15.00 uurP.A. van GelderenA.M. JennyInschrijvenInschrijvenG HartjesInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven


Zondag 19/03/2023

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12
Serie 13 LG/LP09.00 uurJ BinkB BinkInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 14 LG/LP11.00 uurD.M.T. de VriesJ.S.A. CoenraadsA LosekootInschrijvenInschrijvenHans van ZessenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 15 LG/LP13.00 uurEah SteurTgt SteurS Steur-PondenBha SteurW HouwertjesInschrijvenInschrijvenW.F. AardoomJ.H. van OudheusdenL de BaatS. PlugD. Plug
Serie 16 LG/LP15.00 uurM. FernandezSylvia van OortKevin FernandezP. ZoutmanStefano BonatoA LosekootJ.H. in T GroenA.D. SebesInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven


| © 2005 - 2023 Baanplanner v5.5 - Erik Wolters. | Privacybeleid | Disclaimer |