Er is gedetecteerd dat in uw browser JavaScript is uitgeschakeld...
Hierdoor werkt de Online Baanplanner mogelijk niet optimaal!

Voor optimaal gebruik, schakel JavaScript in!

Baanplanner

Terug

Wedstrijd:
DK - D3 - MP - MILITAIR PISTOOL - RANKING bij SC Loosduinsche Burgerwacht te Den Haag april 2023
Van:
Zaterdag / 01-04-2023
Tot en met:
Zondag / 02-04-2023
Opmerkingen bij deze wedstrijd:
  • Locatie: SC Loosduinsche Burgerwacht, De Werf 60, 2544 EK, Den Haag, https://www.sclbw.nl/
  • Klik hier om de locatie op de kaart te bekijken.
  • Contactgegevens: Sipke van Duuren via CONTACT
  • Een vraag aan de organisatie van deze wedstrijd? Of wilt u zich afmelden? Klik HIER voor het CONTACT formulier.
  • Deze wedstrijd zal gehouden worden volgens het schiet- en wedstrijdreglement van de KNSA.
  • Inschrijfgeld: 10,- euro.
  • Baannummer op de planner is niet bindend.
  • Minimaal 30 minuten voor aanvang van uw serie dient u aanwezig te zijn.

Zaterdag 01/04/2023

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6
Serie 1 MP10.00 uuroooooo
Serie 2 MP10.45 uurInschrijvenF. BlonkA. SlootwegInschrijvenInschrijvenM.P. Rus
Serie 3 MP11.30 uurJ van den EndeP de MeijerM. DriessenC.J.M. VersluijsM. VermaatD.H. Laroo
Serie 4 MP12.15 uurB DraaismaD.l. HeertjeJ VerhulstH.A. WesselsP PieperD Pieper
Serie 5 MP13.00 uurJ GerrtisJ VeenMl van EssenA.W. de BruinInschrijvenA.J. Geers
Serie 6 MP13.45 uurK.J. WeberInschrijvenC.A.M. van TulderM.P. WeilandG.P. WeilandT Stolk
Serie 7 MP14.30 uurM.A HorvathS.P. VilleriusR van DamAlex KreijlD.H. ToetA.j. Smit
Serie 8 MP15.15 uurA ImpagnatielloE.J.M van der PuttenH.M.A.S. DirksIhg BouwmansHjm BouwmansJ.C. Verhoeven
Serie 9 MP16.00 uuroooooo


Zondag 02/04/2023

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6
Serie 1 MP10.00 uuroooooo
Serie 2 MP10.45 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenH.G. VaalburgInschrijvenLouis Poldervaart
Serie 3 MP11.30 uurRobbie PronkP. HoppenbrouwerR.E. de Borst2060s.j. Laman TripP. Engelen
Serie 4 MP12.15 uur2620262026209100InschrijvenJ Bruinsma
Serie 5 MP13.00 uurAj WolffA.W. de BruinK KamanW.C.A. LaarmanDennis LooijB Loos
Serie 6 MP13.45 uurW.G. van SolingenN.A.A. MatheijssenJ HooglandD.j.v/d VlistJ.L. van der PasM. Walraven
Serie 7 MP14.30 uurErwin Vd VeldeJ JansenVincent van der VeldeJ.J. VriendC.W. van der ZeeJ.T.F. van Mil
Serie 8 MP15.15 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 9 MP16.00 uuroooooo


| © 2005 - 2023 Baanplanner v5.5 - Erik Wolters. | Privacybeleid | Disclaimer |