Er is gedetecteerd dat in uw browser JavaScript is uitgeschakeld...
Hierdoor werkt de Online Baanplanner mogelijk niet optimaal!

Voor optimaal gebruik, schakel JavaScript in!

Baanplanner

Terug

Wedstrijd:
DK - D2 - MP - MILITAIR PISTOOL tevens OPEN wedstrijd bij SV Willem Tell te Harderwijk april 2023
Van:
Zaterdag / 15-04-2023
Tot en met:
Zondag / 16-04-2023
Opmerkingen bij deze wedstrijd:
  • Locatie: SV Willem Tell, Parkweg 1 te Harderwijk. http://svwillemtell-harderwijk.nl/
  • Klik hier om de locatie op de kaart te bekijken.
  • Contactgegevens: Ronald Wichers, 0646076715 of via CONTACT
  • Een vraag aan de organisatie van deze wedstrijd? Of wilt u zich afmelden? Klik HIER voor het CONTACT formulier.
  • De wedstrijd wordt verschoten volgens het KNSA regelement.
  • Inschrijving ‚ā¨10 per persoon.
  • Veiligheidsbril en kamervlag verplicht.
  • Mocht u na inschrijving toch verhinderd zijn meld u zich dan op tijd af.. Dank
    u.
  • Sv Willem Tell hoopt u weer te mogen begroeten en wenst u een fijne wedstrijd
    toe.

Zaterdag 15/04/2023

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4
Serie 1 MP09.00 uurJoost van SlotenA.G. SalverdaPjj LazaromsInschrijven
Serie 2 MP09.40 uurG.J. van UitertInschrijvenM van DijkInschrijven
Serie 3 MP10.20 uurInschrijvenP de MeijerD de JongR van Scheijndel
Serie 4 MP11.00 uurB DraaismaJ VeenE Kartman7730
Serie 5 MP11.40 uurR.A. VarkevisserP.F.J. MijnhoutMl van EssenDaniel Kuijpers
Serie 6 MP12.20 uuroooo
Serie 7 MP13.00 uurK HiemstraR RinsmaInschrijvenInschrijven
Serie 8 MP13.40 uurW Platenkamp-OrselD PlatenkampGeert van den BoomRob Lamers
Serie 9 MP14.20 uurK.D. ZijlstraA PoelenMaarten Dijk vanInschrijven
Serie 10 MP15.00 uurA.J GeersR van DamB SteengeEd Klok
Serie 11 MP15.40 uurC.G. KooijL. de JonghA.C. BastiaansenM Koolhof
Serie 12 MP16.20 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 13 MP17.00 uuroooo


Zondag 16/04/2023

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4
Serie 1 MP09.00 uurP KruisselbrinkEj HagendoornAjm te PlateInschrijven
Serie 2 MP09.40 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 3 MP10.20 uurGt van HarnK van HarnJ.H. van de BovenkampM Koolhof
Serie 4 MP11.00 uurS.F.P. ten DonkelaarMichael KosterM.j. HaakmeesterRoy Duursma
Serie 5 MP11.40 uurR.A. van SoestJ. van AsseltH.G. VaalburgJ Bruinsma
Serie 6 MP12.20 uuroooo
Serie 7 MP13.00 uurV. van TuilJ HooglandJt PasterkampE Koelewijn
Serie 8 MP13.40 uurD.j.v/d VlistJ.L. van der PasM. WalravenInschrijven
Serie 9 MP14.20 uurJ.A.C. VerweijA VerweijG.R. van der MeulenInschrijven
Serie 10 MP15.00 uurA.j. SmitWf MorpeyS SmitsS Bertens
Serie 11 MP15.40 uur6060C JanssensA.H. de VosGerrit Oudenampsen
Serie 12 MP16.20 uur6250F. RosenJ.J. VriendJ.T.F. van Mil
Serie 13 MP17.00 uuroooo


| © 2005 - 2023 Baanplanner v5.5 - Erik Wolters. | Privacybeleid | Disclaimer |