Er is gedetecteerd dat in uw browser JavaScript is uitgeschakeld...
Hierdoor werkt de Online Baanplanner mogelijk niet optimaal!

Voor optimaal gebruik, schakel JavaScript in!

Baanplanner

Terug

Wedstrijd:
OPEN - GKG - MILITAIR Wapen Nederland - 100m. - RANKING bij HSV de Helm te Helmond februari/december 2022
Van:
Zaterdag / 12-02-2022
Tot en met:
Zaterdag / 10-12-2022
Opmerkingen bij deze wedstrijd:
  • Locatie: Militair Wapen Nederland, HSV de Helm, Lagedijk 33, 5705BX , Helmond
  • Klik hier om de locatie op de kaart te bekijken.
  • Contactgegevens: Patrick Slijpen of via CONTACT
  • Een vraag aan de organisatie van deze wedstrijd? Of wilt u zich afmelden? Klik HIER voor het CONTACT formulier.
  • K= .30M1 karabijn. M/MO= Alle standaard/opt. mil. geweren in het NATO-caliber .223 + SR25 +
    M1A1. V= Alle andere beproefde mil. geweren. (grendel/semi-automaten.) In twijfelgevallen beslist de wedstrijdleiding. 10 SCHOTEN P/KRT. Aantal schoten: 30(3x10) + max.10 proef. Wedstrijdschijf P/1/2/3/: Z-volgorde
  • Wij draaien om de 50 (40+10pauze) minuten en vragen uw medewerking om snel te installeren en op te ruimen. U dient
    zich minimaal 1 uur voor de aanvang van uw serie te melden bij het inschrijfbureau.
    Dit i.v.m. het mogelijk (bijna altijd) inkorten/inlopen van het wedstrijdschema.
  • LET OP : DE KNSA STELT HET GEBRUIK VAN DE KAMERVLAG VERPLICHT!!!!
  • Inschrijfgeld, voor leden 10,- en voor niet leden 15,-. Bij niet/niet tijdig afmelden zijn wij
    helaas genoodzaakt toch een factuur te sturen. Meer informatie op http://www.milwap.nl/

Zaterdag 12/02/2022

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14
Serie 1 GKG09.00 uur83208320Plhc JonkersH van den OetelaarE. D. G. Goossenso3648Flh van BokhovenLpac KappelMta Buffingoooo
Serie 2 GKG09.50 uurFlh van BokhovenP.W.C. KempenPpm VossenM. M. van der MeerM. BijkerkoJ. DonneF. DonneoMta BuffingW. BosP.H. Duijstoo
Serie 3 GKG10.40 uur6210Peter WintermolenH. BrendaThomas RoosRalf LessauA. van der WulpJm van EmstP SlijpenW BiemansR. van VeghelN DerijckJ Neuijenoo
Serie 4 GKG11.30 uurW KamphuisG.H. ToerseH. BrendaThomas RoosRalf LessauoP SlijpenE.L.A. GoossensW. A. A DonkersCh BraatJ. de KeijserW. Mulleroo
Serie 5 GKG12.20 uurH van HensbergenL BlomoA WeverM HeaverP SegersH MaasbachoooR van EijkT Smaakoo
Serie 6 GKG13.10 uurH MaatmanA KruijshaaroM SeubringP.j.w. GerritsRgm DrissenF BurgersE.M. BettingJ StootH W van EckF.J.A. FontaineW.F.M. de Haasoo
Serie 7 GKG14.00 uurooooRhl WilsF.J.T WassinkR SmeyersT van DeursenoM van den Burgtoooo
Serie 8 GKG14.50 uuroooooooooooooo


Zaterdag 12/03/2022

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14
Serie 1 GKG09.00 uur83208320Plhc JonkersH J van den OetelaarooooLpac KappelW. Mulleroooo
Serie 2 GKG09.50 uur6210M. M. van der MeerM JochomsE.D.G GoossensM. BijkerkoJ. DonneoA.M. van RooyenW. de GraafW BosP Duijstoo
Serie 3 GKG10.40 uurJ NeuijenJm van EmstA van der WulpDennis KrenzH. BrendaRalf LessauH FaseR VeghelN DerijckWim BiemansA.J.W.M. JacobsWsma Jacobsoo
Serie 4 GKG11.30 uurooT.C. BijkerkDennis KrenzH. BrendaRalf LessauR.T.C.G JanssenE.L.A. GoossensW.A.A DonkersC.H. BraatJ. de KeijserThomas Roosoo
Serie 5 GKG12.20 uurH van HensbergenL BlomJ.H.E. FringsooP SegersH Maasbachooooooo
Serie 6 GKG13.10 uurH MaatmanE.M BettingJ. StootH W van EckM SeubringRgm DrissenF BurgersJm PruijstenM HeaverT WeverG XofleerPjw Gerritsoo
Serie 7 GKG14.00 uuroP.W.C. KempenoM van den BurgtooN BodeoooR van EijkT Smaakoo
Serie 8 GKG14.50 uurooooooooooR van Eijkooo


Zaterdag 09/04/2022

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14
Serie 1 GKG09.00 uur83208320Peter JonkersHj van den OetelaarE.D.G. GoossensE.W.L. HoogervorstJohn Geurtsp.j.j. GeurtsR. Blok3648Lpac KappelooJwa Bombeeck
Serie 2 GKG09.50 uur6210oM JochomsoM. Bijkerkooooooooo
Serie 3 GKG10.40 uuroooThomas BijkerkH. BrendaRalf Lessau39689 van EmstEric MelickP.P.M. VossenoH FaseoThomas RoosJ Neuijen
Serie 4 GKG11.30 uurJm van EmstW. MulleroA Wulp van derH. BrendaRalf LessauR.T.C.G JanssenE.L.A. GoossensW.A.A DonkersC.H. BraatW BosoThomas RoosP Duijst
Serie 5 GKG12.20 uurooH.J. JagerJ.H.E. FringsA van der WulpP SegersH MaasbachJ.M. PruijstenJ.AM. CornelussenooJ. de KeijserR van EijkT Smaak
Serie 6 GKG13.10 uurH MaatmanooooRgm DrissenF BurgersR.C. van der HeijdenooFja FontaineoR van EijkWfm de Haas
Serie 7 GKG14.00 uuroP.W.C. KempenooRhl WilsF.J.T. WassinkR SmeyersAg van Deursenoooooo
Serie 8 GKG14.50 uuroooooooooooooo


Zaterdag 14/05/2022

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14
Serie 1 GKG09.00 uur83208320Peter JonkersH j. van den OetelaarMaurice van LitXander van LitoM BuffingR Bloko3648Lpac KappelW BosP Duijst
Serie 2 GKG09.50 uur6210P SlijpenM JochomsM. M. van der MeerE. D. G. GoossensDennis KrenzJ. DonneM BuffingoNjb DerijckW. de GraafA.M. van RooyenJ NeuijenJwa Bombeeck
Serie 3 GKG10.40 uuroR Veghel vanWim BiemansoDennis KrenzH FaseooAwam KnippelsooAndra? EikelenboomA.J.W.M. JacobsWsma Jacobs
Serie 4 GKG11.30 uurooo6005oR.T.C.G JanssenE.L.A. GoossensW.A.A DonkersC.H. BraatooooRaj Bombeeck
Serie 5 GKG12.20 uurH van HensbergenJ.H.E. FringsH.J. JageroR SmeyersP SegersH MaasbachJm PruijstenJam Cornelussenooooo
Serie 6 GKG13.10 uurH MaatmanG XofleerT WeverM HeaveroRgm DrissenoooooR van EijkoWfm de Haas
Serie 7 GKG14.00 uuroooF.J.T. WassinkRhl WilsA.G. van DeursenoooooR van EijkoT Smaak
Serie 8 GKG14.50 uuroooooooooooooo


Zaterdag 11/06/2022

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14
Serie 1 GKG09.00 uur83208320Peter JonkersH J van den OetelaarDennis KrenzE. D. G. GoossensM BuffingE.W.L HoogervorstR. BlokoF van BokhovenLpac Kappeloo
Serie 2 GKG09.50 uur6210F van Bokhoven0000M.M van der MeerDennis KrenzM BuffingJ. DonneF. DonneJl LabodP. WinkelmolenooW BosP Duijst
Serie 3 GKG10.40 uurWim BiemansR Veghel vanH FaseEric MelickMichiel BijkerkM.V.E. LentzeRalf LessauJm van EmstJl LabodPeter WinkelmolenH. BrendaThomas RoosA.J.W.M. JacobsWsma Jacobs
Serie 4 GKG11.30 uurooW. MullerooE.L.A. GoossensR.C.T.G JanssenW.A.A. DonkersC.H. BraatR SmeyersoooJwa Bombeeck
Serie 5 GKG12.20 uurH van HensbergenL BlomS ReitsmaHarm Jan WierengaP SegersH MaasbachRalf LessauJm PruijstenNjb DerijckoH. BrendaThomas RoosW.F.M. de HaasS Neuijen
Serie 6 GKG13.10 uurH MaatmanoooA van der WulpRgm DrissenF BurgersoJ. StootE.M BettingooJ. de KeijserA Van der Velde
Serie 7 GKG14.00 uuroP.W.C. KempenS ReitsmaHarm Jan WierengaRhl WilsA.G. van DeursenooooooR van EijkT Smaak
Serie 8 GKG14.50 uuroooooooooooooo


Zaterdag 27/08/2022

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14
Serie 1 GKG09.00 uurF van BokhovenoMaurice van LitXander van LitE. D. G. Goossens3648ooR. BlokM BuffingoLpac Kappel83208320
Serie 2 GKG09.50 uurF van BokhovenoM JochomsooooPatrick SlijpenoM BuffingooA KruijshaarW Kamphuis
Serie 3 GKG10.40 uur6210Dennis KrenzH. BrendaRalf LessauMichiel BijkerkA. van der WulpJ.M. van EmstWim BiemansR Veghel vanoEric van MelickThomas RoosA.J.W.M. JacobsWsma Jacobs
Serie 4 GKG11.30 uurJwa BombeeckDennis KrenzH. BrendaRalf LessauThomas BijkerkE.L.A. GoossensR.T.C.G JanssenW.A.A DonkersC.H. BraatJan Klerk deW. MullerH FaseW BosP Duijst
Serie 5 GKG12.20 uurH van HensbergenL BlomJ.H.E. FringsH.J. JagerooH MaasbachoM van den BurgtNjb DerijckoA.H. ten BrinkA van der VeldeS Neuijen
Serie 6 GKG13.10 uurE.M BettingJ. StootooooPatrick SlijpenoH W van EckooF.J.A. FontaineR HooftW.F.M. de Haas
Serie 7 GKG14.00 uurH MaatmanoooRhl WilsA.G. van DeursenoR SmeyersoooF.J.A. Fontaineoo
Serie 8 GKG14.50 uuroooooooooooooo


Zaterdag 08/10/2022

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14
Serie 1 GKG09.00 uur83208320Peter JonkersE.W.L. HoogervorstE. D. G. Goossens3648H.j van den OetelaaroR. BlokJ.H.M. Geurtsp.j.j. GeurtsLpac Kappeloo
Serie 2 GKG09.50 uur6210Hjc FaseM JochomsoP SlijpenoDennis KrenzW.M. MuijsersoA.M. van RooyenoW. de GraafW BosP Duijst
Serie 3 GKG10.40 uurA van der VeldeA.H. ten BrinkH. BrendaThomas RoosMichiel BijkerkRalf LessauDennis KrenzJ.M. van EmstooA.W.A.M. KnippelsA. Eikelenboomoo
Serie 4 GKG11.30 uurM.Hellriegel HellriegelLeo ComansH. BrendaThomas RoosThomas BijkerkRalf LessauR.T.C.G JanssenW.A.A DonkersC.H. BraatE.L.A. GoossensJ.A. de KlerkW. MülleroJwa Bombeeck
Serie 5 GKG12.20 uurH van HensbergenooAart van der WulpPjw GerritsP SegersH MaasbachJ.M. PruijstenJohn CornelussenoNjb DerijckooS Neuijen
Serie 6 GKG13.10 uurE.M BettingJ. StootG XofleerT WeverM HeaveroooooR van EijkF.J.A. FontaineT SmaakW.F.M. de Haas
Serie 7 GKG14.00 uurH MaatmanP.W.C. KempenooF.J.T. WassinkRhl WilsA.G. van DeursenR SmeyersooR van EijkF.J.A. Fontaineoo
Serie 8 GKG14.50 uuroooooooooooooo


Zaterdag 12/11/2022

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14
Serie 1 GKG09.00 uur83208320Peter JonkersHj van den OetelaarE. D. G. Goossens3648p.j.j. GeurtsMta BuffingF V BokhovenMaurice LitXander van LitLpac KappelHwp KuitenE.W.L. Hoogervorst
Serie 2 GKG09.50 uur6210Hjc FaseM JochomsoPatrick SlijpenoJ. DonneMta BuffingF van BokhovenoA.M. van RooyenW. de GraafW BosP Duijst
Serie 3 GKG10.40 uurMarco HellriegeloH. BrendaThomas RoosMichiel BijkerkRalf LessauR SmeyersJm van EmstEric van MelickA.W.A.M. KnippelsA van der VeldeA.H. ten BrinkA. EikelenboomW.S.M.A. Jacobs
Serie 4 GKG11.30 uurH.J. JagerJ.H.E. FringsH. BrendaThomas RoosThomas BijkerkRalf LessauR.T.C.G JanssenW.A.A DonkersC.H. BraatE.L.A. GoossensJ.A de KlerkW. MüllerA.G. van DeursenJwa Bombeeck
Serie 5 GKG12.20 uuroooooooooooooo
Serie 6 GKG13.10 uurH van HensbergenY.J.J.L. GeenenLydia MeijerRgm DrissenA van der WulpP SegersH MaasbachJm PruijstenJam CornelussenNjb DerijckM van de BurgF.J.A. FontaineW.F.M. de HaasS Neuijen
Serie 7 GKG14.00 uurH MaatmanP.W.C. KempenLeo ComansRhl WilsF.J.T. WassinkE.M. BettingJ. StootJ.W. de KeijserA.A. VletterGfj van der MaatH W van EckoR van EijkT Smaak
Serie 8 GKG14.50 uuroooooooooooooo


Zaterdag 10/12/2022

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14
Serie 1 GKG09.00 uur83208320Peter JonkersH J van den OetelaarE. D. G. Goossens3648F van Bokhoven3648R. BlokMta Buffingp.j.j. GeurtsLpac KappelInschrijvenE.W.L Hoogervorst
Serie 2 GKG09.50 uur62100000Marco HellriegelPeter GiesbersF.J.T. WassinkInschrijvenF van BokhovenP SlijpenJ. DonneMta BuffingInschrijvenInschrijvenW BosP Duijst
Serie 3 GKG10.40 uurM JochomsDennis KrenzH. BrendaRob Veghel vanWim BiemansRalf LessauM.V.E. LentzeJ.M. van EmstF NeufeldA.H. ten BrinkA van der VeldeJ LabodA. EikelenboomWsma Jacobs
Serie 4 GKG11.30 uurH MaatmanDennis KrenzH. BrendaEja van MelickThomas BijkerkRalf LessauR.T.C.G JanssenW.A.A DonkersC.H. BraatE.L.A. GoossensJ.A de KlerkM van den BurgtInschrijvenJwa Bombeeck
Serie 5 GKG12.20 uurH van HensbergenL BlomLydia MeijerW. MüllerMichiel BijkerkP SegersH MaasbachJm PruijstenPjw GerritsNjb DerijckS NeuijenH W van EckA. KruijshaarW Kamphuis
Serie 6 GKG13.10 uurE BettingJ StootP.W.C. KempenJct ZwarthoedJ.M. TolRgm DrissenEhmgj SchrasserJam CornelussenA.A. VletterA van der WulpR van EijkT SmaakF.J.A. FontaineW.F.M. de Haas
Serie 7 GKG14.00 uuroooooooooooooo
Serie 8 GKG14.50 uuroooooooooooooo


| © 2005 - 2022 Baanplanner v5.5 - Erik Wolters. | Privacybeleid | Disclaimer |