Er is gedetecteerd dat in uw browser JavaScript is uitgeschakeld...
Hierdoor werkt de Online Baanplanner mogelijk niet optimaal!

Voor optimaal gebruik, schakel JavaScript in!

Baanplanner

Terug

Wedstrijd:
DK - D3 - MP - RANKING bij SC Loosduinsche Burgerwacht te Den Haag februari 2022
Van:
Zaterdag / 12-02-2022
Tot en met:
Zondag / 13-02-2022
Opmerkingen bij deze wedstrijd:
  • Locatie: SC Loosduinsche Burgerwacht, De Werf 60, 2544 EK, Den Haag, https://www.sclbw.nl/
  • Klik hier om de locatie op de kaart te bekijken.
  • Contactgegevens: Sipke van Duuren via CONTACT
  • Een vraag aan de organisatie van deze wedstrijd? Of wilt u zich afmelden? Klik HIER voor het CONTACT formulier.
  • Deze wedstrijd zal gehouden worden volgens het schiet- en wedstrijdreglement van de KNSA.
  • Inschrijfgeld: 10,- euro.
  • Baannummer op de planner is niet bindend.
  • Minimaal 30 minuten voor aanvang van uw serie dient u aanwezig te zijn.

Zaterdag 12/02/2022

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6
Serie 1 MP10.00 uurL.W. PoldervaartBas HoekstraM.w.m. RheeWillem KerstenInschrijvenInschrijven
Serie 2 MP10.45 uurJ van den EndeM. DriessenM. VermaatD.l. HeertjeP. HoppenbrouwerR.E. de Borst
Serie 3 MP11.30 uurR.W. SiemensM AndriessenEstian KochP de MeijerR Pronk2060
Serie 4 MP13.00 uurN.A.A. MatheijssenM.A. HorvathS.P. VilleriusC.A.M. van TulderC.J.M. VersluijsD.H. Laroo
Serie 5 MP13.45 uurR van DamR. HuijsmansF. BlonkA. SlootwegJ.R. JoD.H. Toet
Serie 6 MP14.30 uurM.P. WeilandG.P. WeilandC.G. KooijL. de JonghJ BruinsmaAlex Kreijl
Serie 7 MP15.15 uurK.J. WeberT. StolkH.M.A.S. DirksIhg BouwmansHjm BouwmansA Impagnatiello
Serie 8 MP16.00 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven


Zondag 13/02/2022

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6
Serie 1 MP10.00 uurJ.H. Otterspeer2060Ronald de RuiterPeter BrandtD.C.F. van WaardInschrijven
Serie 2 MP10.45 uur8390S.J. Laman TripP. EngelenM van DijkM.D. RoselaarJ.W. Dikshoorn
Serie 3 MP11.30 uurGt van HarnK van HarnJ.H. van de BovenkampJ PierhagenM.P. RusJ Verhulst
Serie 4 MP13.00 uurR van den Bergj.c. LotzA.W. de BruinDennis LooijA KruijshaarHg Vaalburg
Serie 5 MP13.45 uurD.j.v/d VlistJ.L. van der PasM. WalravenW.C.A. LaarmanInschrijvenInschrijven
Serie 6 MP14.30 uurW.G. van SolingenR.E van der PoelA van der GraafF. RosenJ.J. VriendJ.T.F. van Mil
Serie 7 MP15.15 uurA.j. Smit25502550Erwin Vd Velde2550Vincent van der Velde
Serie 8 MP16.00 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven


| © 2005 - 2021 Baanplanner v5.5 - Erik Wolters. | Privacybeleid | Disclaimer |