Er is gedetecteerd dat in uw browser JavaScript is uitgeschakeld...
Hierdoor werkt de Online Baanplanner mogelijk niet optimaal!

Voor optimaal gebruik, schakel JavaScript in!

Baanplanner

Terug

Wedstrijd:
AK - D2 - MP - afd. Veluwe/Noord-Flevoland - MILITAIR PISTOOL - bij SV de Burgerwacht te Nunspeet november 2021
Van:
Zaterdag / 13-11-2021
Tot en met:
Zondag / 14-11-2021
Opmerkingen bij deze wedstrijd:
  • Locatie: Schietvereniging De Burgerwacht Oosteinderweg 86 8072 PD Nunspeet. http://svdeburgerwacht.nl/
  • Klik hier om de locatie op de kaart te bekijken.
  • Contactgegevens: via CONTACT
  • Een vraag aan de organisatie van deze wedstrijd? Of wilt u zich afmelden? Klik HIER voor het CONTACT formulier.
  • De wedstrijd wordt verschoten volgens KNSA reglement.
  • Veiligheidsbril, gehoorbescherming en kamervlag verplicht.
  • Inschrijven euro 10.00 per deelnemer.
  • 30 minuten voor aanvang wedstrijd aanwezig zijn.
  • Mocht u na inschrijving toch verhinderd zijn ,meld u zich dan op tijd af.

Zaterdag 13/11/2021

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6
Serie 1 GKP/GKR09.00 uuroooooo
Serie 2 GKP/GKR09.45 uurH.C. van den BorInschrijvenP de MeijerA.I HoolmansInschrijvenInschrijven
Serie 3 GKP/GKR10.30 uurD de JongR van ScheijndelE KochJ VeenB DraaismaInschrijven
Serie 4 GKP/GKR11.15 uurJ van den EndeM. VermaatM. DriessenA. SlootwegF. BlonkR. Huysmans
Serie 5 GKP/GKR12.00 uurK.J. WeberM UittenbogaardR van DamH.F. BakkerR.A. VarkevisserPfj Mijnhout
Serie 6 GKP/GKR13.15 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 7 GKP/GKR14.00 uurArjen de VosC.G. KooijL. de JonghR.E. van der PoelC.A.M. van TulderInschrijven
Serie 8 GKP/GKR14.45 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenAlex Kreijl
Serie 9 GKP/GKR15.30 uurInschrijvenE KartmanJ.r. OostH. DillemaInschrijvenInschrijven
Serie 10 GKP/GKR16.15 uurInschrijvenT. StolkInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 11 GKP/GKR17.00 uuroooooo


Zondag 14/11/2021

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6
Serie 12 GKP/GKR09.00 uuroooooo
Serie 13 GKP/GKR09.45 uurGt van HarnK van HarnJ.H. van de BovenkampE.W.L. HoogervorstJ.W. DikshoornE. Klok
Serie 14 GKP/GKR10.30 uurP KruisselbrinkAjm te PlateInschrijvenFrank HagoortPjj Lazaroms3400
Serie 15 GKP/GKR11.15 uurS SmitsEj HagendoornH.A.C. HendriksL Hendriks-schreiberF. MorpeyG.H. Klaassen
Serie 16 GKP/GKR12.00 uurMaarten Dijk vanRob LamersGeert van den BoomK.D. Zijlstra7730V van Westen
Serie 17 GKP/GKR13.15 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 18 GKP/GKR14.00 uurD.j.v/d VlistJ.L. van der PasM. WalravenM.a. HeidemaE KartmanD.J. Vonk
Serie 19 GKP/GKR14.45 uurA.j. SmitInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 20 GKP/GKR15.30 uurS BertensV. van TuilInschrijvenJ.J. VriendF. RosenJ.T.F. van Mil
Serie 21 GKP/GKR16.15 uurFrans HeldermanInschrijvenInschrijven6250InschrijvenInschrijven
Serie 22 GKP/GKR17.00 uuroooooo


| © 2005 - 2021 Baanplanner v5.5 - Erik Wolters. | Privacybeleid | Disclaimer |