Er is gedetecteerd dat in uw browser JavaScript is uitgeschakeld...
Hierdoor werkt de Online Baanplanner mogelijk niet optimaal!

Voor optimaal gebruik, schakel JavaScript in!

Baanplanner

Terug

Wedstrijd:
AK - D4 - KKK/KKG - afd. Zeeland/Noord-Brabant West - 50m. Liggend/Knielend/3H bij SV Schouwen-Duiveland te Nieuwerkerk november 2020
Van:
Dinsdag / 10-11-2020
Tot en met:
Zaterdag / 21-11-2020
Opmerkingen bij deze wedstrijd:
  • Locatie: SV Schouwen-Duiveland, 4306BG, Stolpweg 4a, Nieuwerkerk(ZLD)
  • Klik hier om de locatie op de kaart te bekijken.
  • Contactgegevens: Leo Dorreman, 0638087959 of via CONTACT
  • Een vraag aan de organisatie van deze wedstrijd? Of wilt u zich afmelden? Klik HIER voor het CONTACT formulier.
  • I.v.m. de huidige omstandigheden kan er alleen knielend geschoten worden op dinsdag en woensdag avond.
  • Houd u zich aan de regels van het R.I.V.M.
  • Bij niet tijdig afzeggen wordt het inschrijfgeld berekend, u kunt tot 24 uur voor de aanvangstijd afzeggen.

Dinsdag 10/11/2020

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5
Serie 1 KKG/KKK19.00 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 2 KKG/KKK20.15 uurMarisca ZoonRemco AntonissenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 3 KKG/KKK21.30 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven


Woensdag 11/11/2020

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5
Serie 4 KKG/KKK19.00 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 5 KKG/KKK20.15 uurInschrijvenInschrijvenAe PenningdevriesInschrijvenInschrijven
Serie 6 KKG/KKK21.30 uurooooo


Donderdag 12/11/2020

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5
Serie 7 KKG/KKK19.00 uurooooo
Serie 8 KKG/KKK20.15 uurooooo
Serie 9 KKG/KKK21.30 uurooooo


Vrijdag 13/11/2020

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5
Serie 10 KKG/KKK19.00 uurInschrijvenInschrijvenE.M.A. MulderInschrijvenInschrijven
Serie 11 KKG/KKK20.15 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenPieter de Visser
Serie 12 KKG/KKK21.30 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven


Zaterdag 14/11/2020

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5
Serie 13 KKG/KKK10.30 uurMartijn van GrunsvenPjfa van RooijM. van der BruggeL.A. de KwantInschrijven
Serie 14 KKG/KKK11.45 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 15 KKG/KKK13.00 uurInschrijvenD VinkP van SoelenW PeetersInschrijven
Serie 16 KKG/KKK14.15 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 17 KKG/KKK15.30 uurooooo


Dinsdag 17/11/2020

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5
Serie 18 KKG/KKK19.00 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 19 KKG/KKK20.15 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 20 KKG/KKK21.30 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven


Woensdag 18/11/2020

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5
Serie 21 KKG/KKK19.00 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 22 KKG/KKK20.15 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 23 KKG/KKK21.30 uurooooo


Donderdag 19/11/2020

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5
Serie 24 KKG/KKK19.00 uurooooo
Serie 25 KKG/KKK20.15 uurooooo
Serie 26 KKG/KKK21.30 uurooooo


Vrijdag 20/11/2020

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5
Serie 27 KKG/KKK19.00 uurPoppe MartinGustaaf TaeymansEric UytterhaegheLuc SlabbinckMarnix van der Haegen
Serie 28 KKG/KKK20.15 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 29 KKG/KKK21.30 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven


Zaterdag 21/11/2020

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5
Serie 30 KKG/KKK10.30 uurInschrijvenM.W.J. KaaksInschrijvenPjaj van der LindenInschrijven
Serie 31 KKG/KKK11.45 uurH.J. HeesM.W.J. KaaksInschrijvenPjaj van der LindenInschrijven
Serie 32 KKG/KKK13.00 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenP van Gemert
Serie 33 KKG/KKK14.15 uurM. van GriensvenL. ArtsC. DeelenInschrijvenIngrid van Gemert
Serie 34 KKG/KKK15.30 uurooooo


| © 2005 - 2020 Baanplanner v5.5 - Erik Wolters. | Privacybeleid | Disclaimer |