Er is gedetecteerd dat in uw browser JavaScript is uitgeschakeld...
Hierdoor werkt de Online Baanplanner mogelijk niet optimaal!

Voor optimaal gebruik, schakel JavaScript in!

Baanplanner

Terug

Wedstrijd:
DK - D1 - KKK/KKG/GKG - Schietsportregionaal - GKG 300m. DK D1-2-3-4 - KKG/KKK 50m. DK D1 bij Schiet- en Jachtsportcentrum Emmen te Emmer Compascuum april 2020
Van:
Zaterdag / 04-04-2020
Tot en met:
Zondag / 05-04-2020
Opmerkingen bij deze wedstrijd:
  • Locatie: Schiet- en Jachtsportcentrum Emmen Veenakkers 30 7881 Emmer Compascuum
  • Klik hier om de locatie op de kaart te bekijken.
  • Contactgegevens: GKG L.Meijer tel. 0633720517 ftdrachten@gmail.com KKG KKK P.J.S. Teunnisse tel.0548-520789 mittimus.longe@gmail.com of via CONTACT
  • Een vraag aan de organisatie van deze wedstrijd? Of wilt u zich afmelden? Klik HIER voor het CONTACT formulier.
  • Half uur voor de wedstrijd aanwezig zijn i.v.m. wapenkeuring.
  • Kamervlag verplicht.Mondingsremmen zijn niet toegestaan.
  • De banen voor 3 houdingen zijn geresveerd(kernploeg)
  • Discipline GKG is 300m liggend en Discipline KKG/KKK is 50m knielend en liggend.

Zaterdag 04/04/2020

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14Baan 15Baan 16 | 3-H KERNPLOEGBaan 17 | 3-H KERNPLOEGBaan 18
Serie 1 GKG10.30 uur | 300MoC.G. Kooijl.J. OosterveldA.J. HovenkampS ReitsmaE. van MaanenJ. BerenstInschrijvenInschrijvenG.A. WinterInschrijvenJ. HeslingaS Steijsigerooooo
Serie 2 GKG11.30 uur | 300MoC.O. Kalfsvell.J. OosterveldA.J. HovenkampR.a.a. MulderInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenooooo
Serie 3 GKG12.30 uur | 300MoC.G. KooijG.T. de RidderJ.P.A.M. LeijtensS ReitsmaJ. BerenstE.E. PolmanLydia MeijerInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenooooo
Serie 4 KKG/KKK13.30 uur | 50MoT SchijffG.T. de RidderM. W. J. KaaksR.a.a. MulderE.J.B. van EschInschrijvenLydia MeijerJ van DongenC van DongenInschrijvenJ. HeslingaI GroenenboomInschrijvenoooo
Serie 5 KKG/KKK15.00 uur | 50MoFred VonkM. W. J. KaaksJ.P.A.M. LeijtensInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenJcm ThepassI GroenenboomInschrijvenoooo


Zondag 05/04/2020

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14Baan 15Baan 16Baan 17Baan 18
Serie 6 KKG/KKK10.30 uur | 50MoC.G. KooijHenk KorthoefJ. RenkerS ReitsmaH.A. VeldhuisS EngelR.A. StasseI.N. de VriesA.K. de VriesS van de BeltS DelsinkD VinkE. van MaanenT van MourikChaynne BoeveR Stofferso
Serie 7 GKG12.00 uur | 300MoM van DijkJ BruijnderinkG.T. de RidderA.j. SmitS MazereeuwJ KoomenInschrijvenG-j WeijersInschrijvenInschrijvenS DelsinkD Vinkooooo
Serie 8 GKG13.00 uur | 300MoInschrijvenT CaspersInschrijvenS ReitsmaA.G. SerraInschrijvenInschrijvenInschrijvenA.K. de VriesInschrijvenInschrijvenInschrijvenooooo
Serie 9 GKG14.00 uur | 300MoC.G. Kooijl.p.g. ComansInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenG-j WeijersInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenooooo


| © 2005 - 2020 Baanplanner v5.5 - Erik Wolters. | Privacybeleid | Disclaimer |