Er is gedetecteerd dat in uw browser JavaScript is uitgeschakeld...
Hierdoor werkt de Online Baanplanner mogelijk niet optimaal!

Voor optimaal gebruik, schakel JavaScript in!

Baanplanner

Terug

Wedstrijd:
DK - D2 - GKG - RANKING - 100m. STANDAARD/MILITAIR/Veteranen GEWEER Liggend bij SV Neerlandia te Ede januari/maart 2020
Van:
Zaterdag / 25-01-2020
Tot en met:
Zaterdag / 21-03-2020
Opmerkingen bij deze wedstrijd:
  • Locatie: SV Neerlandia Horsterweg 7 Ede
  • Klik hier om de locatie op de kaart te bekijken.
  • Contactgegevens: Harry IJzerman via CONTACT
  • Een vraag aan de organisatie van deze wedstrijd? Of wilt u zich afmelden? Klik HIER voor het CONTACT formulier.
  • Op alle dagen kunnen alle disciplines verschoten worden.
  • Denk aan een kuilmaatje!

Zaterdag 25/01/2020

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6
Serie 1 GKG09.00 uurF.J. WichertsG.J. van UitertH.J.W. Bruurmijn-heijmansH.J.W. Bruurmijn
Serie 2 GKG10.00 uurJ. H. M. M de JonghG.J. van Uiterth.j.a. BeereboomH.J.W. Bruurmijn
Serie 3 GKG11.00 uurT.J. de VriesR.A.G.B. JanssenHans ImmingJohan van Schaikr.a. Varkevisser
Serie 4 GKG12.00 uurP.G. KrijtJoost van LeeuwenAnthony VersteeghR SchultzP Mijnhout
Serie 5 GKG13.00 uurH MaatmanNjb DerijckT Smaak
Serie 6 GKG14.00 uurS NeuijenH MaasbachR van EijkA Vonk
Serie 7 GKG15.00 uurR Smit


Zaterdag 29/02/2020

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6
Serie 1 GKG09.00 uurF.J. WichertsInschrijvenInschrijvenH. van SoestJ.A.F. DonneInschrijven
Serie 2 GKG10.00 uurW.A. RolffsE J SmitJ KoomenB. VosP. OnckelsH. Zwart
Serie 3 GKG11.00 uurR. KortesE J SmitH.R. van WachemG. Schreuder HesP.G. KrijtA.M. Jonker
Serie 4 GKG12.00 uurV. van TuilJ.W. van VeldhuisenH. F BakkerDuncan ArendsJ. Heslinga0000
Serie 5 GKG13.00 uurC.G. KooijA.D.W. ZandeeG-j WeijersA MarkovicF. KrijnenW. Muller
Serie 6 GKG14.00 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenLpg ComansF. KrijnenTom Krijnen
Serie 7 GKG15.00 uurC.G. KooijA.D.W. ZandeeG-j WeijersA MarkovicH. Ijzermanr.a. Varkevisser


Zaterdag 21/03/2020

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6
Serie 1 GKG09.00 uurF.J. WichertsInschrijvenInschrijvenS. Bruurmijn-heijmansH.J.W. Bruurmijn6210
Serie 2 GKG10.00 uurB. LindemanB.R. VerhoogP.J. Steenhouwerl.J. BloemertH.J.W. BruurmijnA.J. van den Berg
Serie 3 GKG11.00 uurInschrijvenC. J. GiethoornE F PronkInschrijvenA KruijshaarS. Smits
Serie 4 GKG12.00 uurH. KhattouIdo Oude VoshaarH.C. GrundelWfm de HaasC.O. KalfsvelG.H. Klaassen
Serie 5 GKG13.00 uurInschrijven6390InschrijvenFja FontaineW. MullerF. Krijnen
Serie 6 GKG14.00 uurJ RozeboomInschrijvenInschrijvenF. KrijnenTom KrijnenJ.T.F. van Mil
Serie 7 GKG15.00 uurr.a. VarkevisserInschrijvenInschrijvenInschrijvenJ.J. VriendF. Rosen


| © 2005 - 2020 Baanplanner v5.5 - Erik Wolters. | Privacybeleid | Disclaimer |