Er is gedetecteerd dat in uw browser JavaScript is uitgeschakeld...
Hierdoor werkt de Online Baanplanner mogelijk niet optimaal!

Voor optimaal gebruik, schakel JavaScript in!

Baanplanner

Terug

Wedstrijd:
LKK - KKK/KKG - 50m. KKG Li/Kn / NK-3H 50m. KKG / NK-KKK 50m. Li/Kn bij SV Tubantia te Rijssen mei 2020
Van:
Maandag / 11-05-2020
Tot en met:
Zaterdag / 23-05-2020
Opmerkingen bij deze wedstrijd:
  • Locatie: SV Tubantia, Nieuwlandsweg 6, Rijssen, http://www.svtubantia.nl/, 0548-518606
  • Klik hier om de locatie op de kaart te bekijken.
  • Contactgegevens: via CONTACT
  • Een vraag aan de organisatie van deze wedstrijd? Of wilt u zich afmelden? Klik HIER voor het CONTACT formulier.
  • Deze wedstrijd betreft achtereenvolgens 1) LKK-50m KKG Li/Kn, 2) NK-50m KKG 3H, 3) NK-50m KKK Li/Kn.
  • Er wordt voor alle disciplines geschoten op de 50m KKG-schijf. Voor de discipline KKG schiet men 2 schoten per schijf en voor de discipline KKK 10 schoten per schijf.
  • U dient 30 minuten voor aanvang van de serie aanwezig te zijn. De duur van een wedstrijdserie is 80 minuten, inclusief de proefschoten.
  • Wilt u inschrijven voor de discipline 3H dan dient u voor 2 achtereenvolgende series in te schrijven.

Maandag 11/05/2020

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8
Serie 1 KKK/KKG19.00 uurGs HakkersR.J van der VeldeS ReitsmaA.K. de VriesJ.P.A.M. LeijtensJ. HeslingaPete BlewittHenk Korthoef
Serie 2 KKK/KKG20.30 uurEd KeizerF VonkIngrid van GemertJ ZandvoortBj EgbertsFj EgbertsM ScholtenBhr West


Dinsdag 12/05/2020

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8
Serie 1 KKK/KKG19.00 uurR de GraafR StoffersH.A. VeldhuisGerrit KosterW.M. BoermanJ.b. KortenA ter HarmselInschrijven
Serie 2 KKK/KKG20.30 uurR.a.a. MulderLydia MeijerH.A. VeldhuisGerrit KosterMartijn van GrunsvenE HelingEric van EschG.J. Kamphuis


Donderdag 14/05/2020

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8
Serie 1 KKK/KKG19.00 uurMatthias DubbelmanHenk de BreeInschrijvenE. E. A. Petersl.J. (Jan) BloemertInschrijvenR.C.A AdrichemTgt Steur
Serie 2 KKK/KKG20.30 uurW JongeriusJ DamenF StockschenB VerripsR KisjesJ.w. BijnagteR.C.A AdrichemEah Steur


Vrijdag 15/05/2020

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8
Serie 1 KKK/KKG19.00 uurC. J. GiethoornAj KroezeIdo Oude VoshaarF NieuwenhuijsenA Kistf.j Kist-koekkoekJ. H. M. M de JonghM. Meerveld-ruhl
Serie 2 KKK/KKG20.30 uurN StormM StormMjm V GriensvenN van DijkW PeetersA. B ThijsseF. van DijkS Delsink


Zaterdag 16/05/2020

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8
Serie 1 KKK/KKG10.00 uurMarinus ter BraakW. J. StegginkH.F. GroenendijkR WestenengB. van ToorP J RuizendaalFrank van den BergJoelle de Bruin
Serie 2 KKK/KKG11.30 uurB. LindemanB.R. VerhoogH. KhattouP.J. SteenhouwerP.J. FranssenE.F. PronkFrank van den BergPjaj van der Linden
Serie 3 KKK/KKG13.00 uurp.a GoetheerCor van AstD SanderseW.Th. AarninkD.J.E. DerksenH. Waal V.d.Pjaj van der LindenM. Ussen V.
Serie 4 KKK/KKG14.30 uurM. FernandezP. ZoutmanA.C. van VeldenA.C. MastD. van GeemertJ.E. van VeldenA. VerboonM. Ussen V.
Serie 5 KKK/KKG16.00 uurJoelle de BruinMarisca ZoonRemco AntonissenF.A.T. van AlstH.P.T.M. van HoofF ClaassenM.T.M. SmitR Claassen


Maandag 18/05/2020

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8
Serie 1 KKK/KKG19.00 uurE. van OnselenO. WildenburgR van WaterschootRemco AntonissenW VinkenvleugelG.A. WoltersInschrijvenInschrijven
Serie 2 KKK/KKG20.30 uur3040l.J. (Jan) BloemertD VinkPaul van SoelenW VinkenvleugelN BodeRjm van der MeulenG Slagter


Dinsdag 19/05/2020

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8
Serie 1 KKK/KKG19.00 uurInschrijvenEvert van VeenschotenEvert van VeenschotenS DelsinkW. KnoopInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 2 KKK/KKG20.30 uurTn van MeursE ChaudronS Groenendijk30603060306030603060


Zaterdag 23/05/2020

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8
Serie 1 KKK/KKG10.00 uurl.J. (Jan) BloemertR.j.p. BothJ. H. M. M de JonghI.N. de VriesR.A. StasseM. W. J. KaaksJaap BuntRobert Koster
Serie 2 KKK/KKG11.30 uur8122Eac MulderS van de BeltJ. de SwartI GroenenboomM. W. J. KaaksJcm ThepassJpm Zomerdijk
Serie 3 KKK/KKG13.00 uurJ WoudstraHj WoudstraCor DeelenEd van HuetI GroenenboomM. W. J. KaaksJcm ThepassJpm Zomerdijk
Serie 4 KKK/KKG14.30 uurR de GraafE. BuijsH. H. de BoerJ. RenkerI GroenenboomB de GraafJcm ThepassJpm Zomerdijk
Serie 5 KKK/KKG16.00 uurJoelle de BruinCor DeelenL. van SchieR van ZuukCor DeelenCor DeelenEvert van Veenschoten9120


| © 2005 - 2020 Baanplanner v5.5 - Erik Wolters. | Privacybeleid | Disclaimer |