Er is gedetecteerd dat in uw browser JavaScript is uitgeschakeld...
Hierdoor werkt de Online Baanplanner mogelijk niet optimaal!

Voor optimaal gebruik, schakel JavaScript in!

Baanplanner

Terug

Wedstrijd:
OPEN - D3 - LG/LP - RANKING - JC - Grandprix - 10m. - Bloembollentoernooi bij SSV Toxotes te Wassenaar oktober 2019
Van:
Dinsdag / 01-10-2019
Tot en met:
Dinsdag / 08-10-2019
Opmerkingen bij deze wedstrijd:
  • Locatie: SSV Toxotes, Dr. Mansveltkade 3, 2242TZ Wassenaar, naast sporthal de Schulpwei
  • Klik hier om de locatie op de kaart te bekijken.
  • Contactgegevens: Theo Joosse via CONTACT
  • Een vraag aan de organisatie van deze wedstrijd? Of wilt u zich afmelden? Klik HIER voor het CONTACT formulier.
  • 1e Rankingwedstrijd LP en LG seizoen 2019/2020!

Dinsdag 01/10/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9
Serie 1 LG/LP19.00 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenHans van ZessenInschrijvenInschrijvenC.A. Kwakkelstein
Serie 2 LG/LP20.15 uurT.E.A. LousJ BinkB BinkK.A. de BoerCarel van DrielMichelle MoesJ. BruningsAlex KreijlJ van Driel
Serie 3 LG/LP21.15 uurM.r. WoltmanSjaak OpsteeghD.l. HeertjeLeen de HoogeJan de HoogeLeonie NijhoffHjm HuizerMike RiethoffGer Snijders
Serie 4 LG/LP22.15 uurInschrijvenInschrijvenD.l. HeertjeInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven


Zaterdag 05/10/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9
Serie 1 LG/LP11.15 uurooooooooo
Serie 2 LG/LP12.30 uurooooooooo
Serie 3 LG/LP13.30 uurooooooooo


Zondag 06/10/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9
Serie 1 LG/LP09.30 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 2 LG/LP10.30 uur206020602610Cjh GardienFjf van der LindenG Kaastra2450e.p. van der ZeeR.F. Roestenburg
Serie 3 LG/LP11.45 uurBram JagerRuud BroerGery Pardoel119011901190J.G. OegemaG J SombergA Vlaanderen
Serie 4 LG/LP13.00 uurJ.B.A KieboomW.A.M. KieboomJoris KieboomA. B ThijsseJ NumanWwmm NumanRafael Garcia LorenzoIjs van DelftPfj Mijnhout
Serie 5 LG/LP14.00 uurM KranenburgR.a. Varkevisser2370L TravnickovaW van KasteelJp PfeiferVictor PfeiferG J SombergEh van der Veen
Serie 6 LG/LP15.15 uur2550Thomas van MarrewijkFleur HoppeMichael Hoppe25502550Inschrijven25502550
Serie 7 LG/LP16.15 uurInschrijvenInschrijvenJ.J. van der HavenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven


Dinsdag 08/10/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9
Serie 1 LG/LP19.00 uurPeter KoenCmj Koen - van den BroekRe KoenMp KoenH. RadersmaS. RadersmaM.c.b van der WeijdenBje van RodijnenInschrijven
Serie 2 LG/LP20.15 uurJan in T GroenIlse in T GroenAndre SebesInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 3 LG/LP21.15 uurInschrijvenStefano BonatoJ PierhagenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 4 LG/LP22.15 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven


| © 2005 - 2019 Baanplanner v5.0 - Erik Wolters. | Privacybeleid | Disclaimer |