Er is gedetecteerd dat in uw browser JavaScript is uitgeschakeld...
Hierdoor werkt de Online Baanplanner mogelijk niet optimaal!

Voor optimaal gebruik, schakel JavaScript in!

Baanplanner

Terug

Wedstrijd:
OPEN - GKG - MILITAIR Wapen Nederland - 100m. - RANKING bij HSV de Helm te Helmond mei/december 2019
Van:
Zaterdag / 18-05-2019
Tot en met:
Zaterdag / 14-12-2019
Opmerkingen bij deze wedstrijd:
  • Locatie: Militair Wapen Nederland, HSV de Helm, Lagedijk 33, 5705BX, Helmond
  • Klik hier om de locatie op de kaart te bekijken.
  • Contactgegevens: Tiny van der Meer, 0636450497 tiny.vandermeer@gmail.com of via CONTACT
  • Een vraag aan de organisatie van deze wedstrijd? Of wilt u zich afmelden? Klik HIER voor het CONTACT formulier.
  • K=.30M1 karabijn. M/MO= Alle standaard/opt. mil. geweren in het NATO-caliber .223 + SR25 + M1A1. V= Alle andere beproefde mi. geweren (grendel/semi automaten). In twijfelgevallen beslist de wedstrijdleiding. Inschrijfgeld. voor leden MWN 10,- en voor niet-leden 15,-.
  • 10 Schoten per kaart. Aantal schoten: 30 (3x10) + max. 10 proef. Wedstrijdschijven: P/1/2/3: Z-volgorde.
  • Wij draaien om de 50 (40+10 pauze) minuten en vragen uw medewerking om snel te installeren en op te ruimen. U dient zich minimaal 1 uur voor de aanvang van uw serie te melden bij het inschrijfbureau. Dit i.v.m. het mogelijk (bijna altijd) inkorten / inlopen van het wedstrijdschema.
  • LET OP: DE KNSA STELT HET GEBRUIK VAN EEN KAMERVLAG VERPLICHT !!!
  • Bij niet / niet tijdig afmelden zijn wij helaas genoodzaakt toch een factuur te sturen. Meer informatie (binnenkort) op: http://www.milwap.nl/

Zaterdag 18/05/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14
Serie 1 GKG09.00 uurJ. DekelingL. KappelP. JonkersH. van den OetelaarM. van LitE. GoossensJ. GeurtsooD. KuitenooM.M. van der Meero
Serie 2 GKG09.50 uuroH. DijkstraM. BijkerkP. EijkemansX. van LitoThomas RoosoD. Kuitenoo0000o
Serie 3 GKG10.40 uurJ. NeuijenW. DeneerP. KempenH. BrendaAndreas TichelovenP. A. T van den BighelaarThomas RoosJ.M. van EmstP. VossenN.J.B. DerijckA. EikelenboomN. WarsenA. JacobsW. Jacobs
Serie 4 GKG11.30 uuroJ.A. de KlerkR.C.T.G. JanssenH. BrendaooM.V.E. LentzeW. DonkersR. LessauE. (Ed) GoossensoooM. Buffing
Serie 5 GKG12.20 uurA. KruijshaarL. BlomE. HoogervorstH. MaatmanR. SmeyersoH. MaasbachoR. LessauN.J.B. DerijckY. WesselsH. van EckoJ. Neuijen
Serie 6 GKG13.10 uurP. GerritsG. XhofleeroM. HeaveroF. BurgersoR. Drissenoooooo
Serie 7 GKG14.00 uurH. van HensbergenoA.B. van HemertooF. FontaineR. van EijkA.J.J. PruijstenJ.M. PruijstenooM. BuffingT. SmaakW. de Haas
Serie 8 GKG14.50 uurL. ComansoP. SlijpenooFJA FontaineR van EijkoT. DeursenoF.J.T. WassinkoR.H.L. WilsW. Kamphuis


Zaterdag 15/06/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14
Serie 1 GKG09.00 uurJ. DekelingL. KappelP. JonkersH. van den OetelaarM. van LitE. GoossensooM van DijkD. KuitenW. de GraafoM.M. van der MeerA.M. van Rooyen
Serie 2 GKG09.50 uuroH. DijkstraM. BijkerkP. EijkemansX. van LitooP. SlijpenoD. KuitenW. de GraafoW. BosJ.P.H. Duijst
Serie 3 GKG10.40 uurJ. NeuijenW. DeneerP. KempenH. BrendaA. TichelovenTh. RoeoesPat BighelaarJ.M. van EmstP. VossenN.J.B. DerijckA. EikelenboomN. WarsenoW. Jacobs
Serie 4 GKG11.30 uurJ.M. van EmstJ.A. de KlerkR.C.T.G. JanssenH. BrendaA. TichelovenTh. RoeoesoM.V.E. LentzeR. LessauE. (Ed) GoossensooR.J.F.M. HooftM. Buffing
Serie 5 GKG12.20 uurA. KruijshaarL. BlomE. HoogervorstH. MaatmanR. SmeyersP. SegersH. MaasbachoR. LessauN.J.B. DerijckY. WesselsA van der WulpoJ. Neuijen
Serie 6 GKG13.10 uuroG. XhofleerT. WeverM. HeaverI.M. SytsmaF. BurgersP. GerritsR. DrissenE.M. BettingH.J. StootJ. CornelussenoR.C. van de HeijdenM. Hogewind
Serie 7 GKG14.00 uurH. van HensbergenooooR. FontaineR. van EijkA.J.J. PruijstenJ.M. PruijstenM. BijkerkJ. CornelussenM. BuffingT. SmaakW. de Haas
Serie 8 GKG14.50 uurL. ComansooooF FontaineR van EijkoT. van DeursenoF.J.T. WassinkoR.H.L. WilsW. Kamphuis


Zaterdag 21/09/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14
Serie 1 GKG09.00 uurJ. DekelingL. KappelP. JonkersH. van den OetelaarM. van LitE. GoossensJ. GeurtsF.P. RitterP. GeurtsoooTiny van der MeerM van Dijk
Serie 2 GKG09.50 uurP. Dekeling (jr)H. DijkstraM. BijkerkP. EijkemansoA van der WulpP. SlijpenoooooW. BosJ.P.H. Duijst
Serie 3 GKG10.40 uurJ. NeuijenW. DeneerP. KempenH. BrendaA. TichelovenTh. RoeoesoEja van MelickP. VossenN.J.B. DerijckA. EikelenboomN. WarsenA. JacobsW. Jacobs
Serie 4 GKG11.30 uurJ.H.E. FringsJ.A. de KlerkooooJwp TimmermanW. DonkersR. LessauE. (Ed) GoossensJ.W. de KeijserM.V.E. LentzeoM. Buffing
Serie 5 GKG12.20 uuroL. BlomoR. van VeghelR. SmeyersP. SegersH. MaasbachW. BiemansR. LessauooH. van EckoJ. Neuijen
Serie 6 GKG13.10 uuroG. XhofleerT. WeverM. HeaverI.M. SytsmaF. BurgersoR. DrissenE.M. BettingH.J. StootoJ.W. de KeijserR.C. van de HeijdenM. Hogewind
Serie 7 GKG14.00 uurH. van HensbergenooooF. FontaineR. van EijkA.J.J. PruijstenJ.M. PruijstenooM. BuffingT. SmaakW. de Haas
Serie 8 GKG14.50 uurL. ComansoooooooT. DeursenoF.J.T. WassinkoR.H.L. WilsW. Kamphuis


Zaterdag 12/10/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14
Serie 1 GKG09.00 uurJ. DekelingL. KappelP. JonkersH. van den OetelaarM. van LitE. GoossensooP. GeurtsD. KuitenW. de GraafoM.M. van der Meero
Serie 2 GKG09.50 uurJ. Dekeling (jr)H. DijkstraoP. EijkemansX. van LitA van der WulpoF. van BokhovenA.M. van RooyenD. KuitenW. de GraafoW. BosJ.P.H. Duijst
Serie 3 GKG10.40 uurJ. NeuijenW. DeneerP. KempenoA. TichelovenTh. RoeoesPat BighelaarJ.M. van EmstP. VossenN.J.B. DerijckA. EikelenboomN. WarsenA. JacobsW. Jacobs
Serie 4 GKG11.30 uurJ.W. de KeijserJ.A. de KlerkR.C.T.G. JanssenJ.H.E. FringsoM.V.E. LentzeoW. DonkersR. LessauE. (Ed) GoossensoJwp TimmermanoM. Buffing
Serie 5 GKG12.20 uurA. KruijshaarL. BlomE. HoogervorstH. MaatmanR. SmeyersP. SegersH. MaasbachW. BiemansR. LessauN.J.B. DerijckY. WesselsH. van EckoJ. Neuijen
Serie 6 GKG13.10 uuroG. XhofleerT. WeverM. HeaverI.M. SytsmaF. BurgersP. GerritsR. DrissenE.M. BettingH.J. StootJ. CornelussenJ.W. de KeijserR.C. van de Heijdeno
Serie 7 GKG14.00 uurH. van HensbergenoA.B. van HemertoooR. van EijkA.J.J. PruijstenooJ. CornelussenM. BuffingT. Smaako
Serie 8 GKG14.50 uurL. ComansoooooR van EijkoT. DeursenoF.J.T. WassinkoR.H.L. Wilso


Zaterdag 23/11/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14
Serie 1 GKG09.00 uurJ. DekelingL. KappelP. JonkersH. van den OetelaarM. van LitE. GoossensJ. GeurtsF. van BokhovenP. GeurtsD. KuitenooF.M.M. Donneo
Serie 2 GKG09.50 uurJ. Dekeling (jr)H. DijkstraM. BijkerkP. EijkemansX. van LitP. SlijpenoF. van BokhovenJ.A.F. DonneD. Kuitenoooo
Serie 3 GKG10.40 uurJ. NeuijenW. DeneerP. KempenH. BrendaoooJ. van EmstoN.J.B. DerijckA. EikelenboomN. WarsenA. JacobsR. Lessau
Serie 4 GKG11.30 uurooR.C.T.G. JanssenooM.V.E. LentzeH. BrendaoR. LessauooJwp TimmermanR.J.F.M. HooftM. Buffing
Serie 5 GKG12.20 uuroL. BlomE. HoogervorstH. MaatmanR. SmeyersP. SegersH. MaasbachW. BiemansRalf LessauN.J.B. DerijckY. WesselsR. van VegheloJ. Neuijen
Serie 6 GKG13.10 uuroG. XhofleerT. WeverooooR. DrissenE.M. BettingH.J. StootJ. CornelussenoR.C. van de Heijdeno
Serie 7 GKG14.00 uurH. van HensbergenoA.B. van HemertM.M. van der MeeroF. FontaineR. van EijkA.J.J. PruijstenJ.M. PruijstenoJ. CornelussenM. BuffingT. SmaakW. de Haas
Serie 8 GKG14.50 uurooooooR. van EijkoT. DeursenoF.J.T. WassinkoR.H.L. WilsW. Kamphuis


Zaterdag 14/12/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14
Serie 1 GKG09.00 uurJ. DekelingL. KappelP. JonkersH. van den OetelaarM. van LitE. GoossensJ. GeurtsF. van BokhovenP. GeurtsD. KuitenW. de GraafR. KemmerInschrijvenInschrijven
Serie 2 GKG09.50 uurJ. Dekeling (jr)InschrijvenM. BijkerkP. EijkemansX. van LitP. SlijpenEric van MelickF. van BokhovenJwp TimmermanD. KuitenW. de GraafR. KemmerW. BosJ.P.H. Duijst
Serie 3 GKG10.40 uurJ. NeuijenW. DeneerP. KempenH. BrendaA. TichelovenTh. RoeoesR. LessauJ. van EmstP. VossenN.J.B. DerijckA. EikelenboomN. WarsenA. JacobsW. Jacobs
Serie 4 GKG11.30 uurJ.W. de KeijserJ.A. de KlerkR.C.T.G. JanssenHerbert0 BrendaA. TichelovenM.V.E. LentzeInschrijvenW. DonkersR. LessauE. (Ed) GoossensJ.H.E. FringsThomas RoeoesR.J.F.M. HooftM. Buffing
Serie 5 GKG12.20 uurA. KruijshaarL. BlomE. HoogervorstH. MaatmanR. SmeyersP. SegersH. MaasbachW. BiemansA van der WulpN.J.B. DerijckY. WesselsH. van EckInschrijvenJ. Neuijen
Serie 6 GKG13.10 uurJ.W. de KeijserG. XhofleerT. WeverM. HeaverI.M. SytsmaF. BurgersP. GerritsR. DrissenE.M. BettingH.J. StootJ. CornelussenInschrijvenR.C. van de HeijdenInschrijven
Serie 7 GKG14.00 uurH. van HensbergenInschrijvenA.B. van HemertM.M. van der MeerInschrijvenF. FontaineR. van EijkA.J.J. PruijstenJ.M. PruijstenInschrijvenJ. CornelussenM. BuffingT. SmaakW. de Haas
Serie 8 GKG14.50 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenFja FontaineR. van EijkInschrijvenT. DeursenInschrijvenF.J.T. WassinkInschrijvenR.H.L. WilsW. Kamphuis


| © 2005 - 2019 Baanplanner v5.5 - Erik Wolters. | Privacybeleid | Disclaimer |