Er is gedetecteerd dat in uw browser JavaScript is uitgeschakeld...
Hierdoor werkt de Online Baanplanner mogelijk niet optimaal!

Voor optimaal gebruik, schakel JavaScript in!

Baanplanner

Terug

Wedstrijd:
NK - KKK/SEMI GEWEER - liggend/knielend/3H bij SSV Ons Genoegen te Deventer (Colmschate) oktober 2019
Van:
Maandag / 07-10-2019
Tot en met:
Zondag / 13-10-2019
Opmerkingen bij deze wedstrijd:
  • Locatie: SSV Ons Genoegen Somervaartpad 2 7421 HZ Deventer
  • Klik hier om de locatie op de kaart te bekijken.
  • Contactgegevens: E.A.C. Mulder 0654716693 of via CONTACT
  • Een vraag aan de organisatie van deze wedstrijd? Of wilt u zich afmelden? Klik HIER voor het CONTACT formulier.
  • Voor 3-houdingen , twee series aaneen gesloten inschrijven.
  • Afmelden minimaal 24 uur van te voren. Niet komen zonder afmelden dan wordt er 10 euro inschrijf geld in rekening gebracht.
  • Mocht u niet kunnen op 1 van de dagen neem dan even contact op voor eventueel een andere dag of tijdstip.
  • Baan nummer is niet bindend er wordt op lokatie een baan geloot.

Maandag 07/10/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9
Serie 1 KKK/SEMI GEWEER19.30 uurR de GraafInschrijvenGerrit KosterMarinus ter Braak634063406340A. VerbeekR Stoffers
Serie 2 KKK/SEMI GEWEER21.00 uurR de GraafInschrijvenJ.W.G. LaporteE MulderGerrit KosterP.A. van Hazendonk63406340R Stoffers


Woensdag 09/10/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9
Serie 1 KKK/SEMI GEWEER19.30 uurEric van EschR de GraafC. Mackay-van den BrinkE. van VeenschotenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenM de Jong
Serie 2 KKK/SEMI GEWEER21.00 uurH KorthoefR MarsR KieftGJ TeunissenM StruijsW KrijtB.W. WolfswinkelS DelsinkM de Jong


Vrijdag 11/10/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9
Serie 1 KKK/SEMI GEWEER19.30 uurAj KroezeInschrijvenM KlasterGert LucasJan KnolInschrijvenH.A. VeldhuisGs HakkersF. van Dijk
Serie 2 KKK/SEMI GEWEER21.00 uurN. van DijkP LiuMh EndlichE VlottesA KopsR KempA de MooijM KousF. van Dijk


Zaterdag 12/10/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9
Serie 1 KKK/SEMI GEWEER10.00 uurR.A.A ten VeldeInschrijvenE MulderInschrijvenInschrijvenG.t. de RidderInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 2 KKK/SEMI GEWEER11.30 uurA.J VerrijzerInschrijven8122M OosterhuisJoelle de BruinL.J. (Jan) BloemertE HelingL.E. KooimanHJA Stemerdink
Serie 3 KKK/SEMI GEWEER13.30 uurA.C. van VeldenA. VerboonInschrijvenInschrijvenJoelle de BruinInschrijvenP.C. van WijkInschrijvenInschrijven
Serie 4 KKK/SEMI GEWEER15.00 uurA van EssenR.p. van der LindenC.G. KooijP. SalmJoelle de BruinInschrijvenE. van VeenschotenJ. BerenstE.E. Polman


Zondag 13/10/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9
Serie 1 KKK/SEMI GEWEER10.00 uurInschrijvenG.D. SwiersInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 2 KKK/SEMI GEWEER11.30 uurEric van EschJ KlabbersA W van HomoetM van HarskampF C T NieuwenhuijsenJph LosekootInschrijvenR.a.a. MulderMarian Patty
Serie 3 KKK/SEMI GEWEER13.30 uurEric van EschIngrid van GemertM de JongIdo Oude VoshaarD.J.N. de KeijzerM de RoosRj KabbedijkR.a.a. MulderN de Jong
Serie 4 KKK/SEMI GEWEER15.00 uurInschrijvenIngrid van GemertoJ.F. OpeneerJph LosekootT StookerRj KabbedijkC.j. GiethoornRoy van Rutsen


| © 2005 - 2019 Baanplanner v5.0 - Erik Wolters. | Privacybeleid | Disclaimer |