Er is gedetecteerd dat in uw browser JavaScript is uitgeschakeld...
Hierdoor werkt de Online Baanplanner mogelijk niet optimaal!

Voor optimaal gebruik, schakel JavaScript in!

Baanplanner

Terug

Wedstrijd:
LKK - LG/LP - Landelijke Klasse Kampioenschappen 2019 en NK Teams LG/LP bij SV Op de Korrel te Bemmel mei/juni 2019
Van:
Vrijdag / 24-05-2019
Tot en met:
Zaterdag / 01-06-2019
Opmerkingen bij deze wedstrijd:
  • Locatie: SV Op de Korrel - Bemmel
  • Contactgegevens: LKK Commissie via CONTACT
  • Een vraag aan de organisatie van deze wedstrijd? Of wilt u zich afmelden? Klik HIER voor het CONTACT formulier.
  • Zie voor gedetailleerde informatie onze website: http://www.svopdekorrel.nl/index.php/onderdelen/odk-lkk
  • LET OP! Alleen reserveren is niet voldoende, daarnaast dient u ook de inschrijfformulieren volledig ingevuld te mailen.
  • De hier genoemde tijden zijn de starttijden van de proef. U reserveert hier een plaats in de serie, de organisatie bepaald op welke baan u terecht komt.

Vrijdag 24/05/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14Baan 15Baan 16Baan 17Baan 18Baan 19Baan 20Baan 21Baan 22Baan 23Baan 24
Serie 1 LG/LP19.00 uurCMJ Koen - van den BroekR.E. KoenP.P.J. KoenM.P. KoenM.J.W. Keuper-aaldersAGD KeuperJBW EgbersH.U. BakkerM BieldermanD Deelen-kuhneCor DeelenJMM van AssJB DekkersoGJM KramerG.J.W. Doornink5420J.G. OosthofT StrikJhw Aalten V.WJG JaegermannA.L. JongboomJ.A.A Klompo
Serie 2 LG/LP21.00 uurG.J. RensingEE HaasA Haas-boumaC.D. Haagsma3040M BeltmanJ DekkerW BeurskensJHM WillemsM.E Klomp-polmanG.F.J. StrengAlphons StensJWH HuibersB.W.M. PasY PeetersR PeetersF KrugerH KooijM.A. van Woudenberg-warmanS MekkingHans GraatTh Martensoo


Zaterdag 25/05/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14Baan 15Baan 16Baan 17Baan 18Baan 19Baan 20Baan 21Baan 22Baan 23Baan 24
Serie 3 LG/LP10.00 uurJ. J. TermeulenGery Pardoel8650R. BroerD PietersmaChris Boumans548054805480A.G. PardoelR. Schepero5480NLIR AdemaKees Ouwehand54805480B de BoerH de BoerMiran VerlooijG RavenshorstH SlooijerGJM Hoonhorsto
Serie 4 LG/LP12.00 uurJMD JonkWim KwakmanDej KwakmanNdaa KwakmanGlenn van BockelW.A.M. KieboomJ.B.A. van Dijk - KieboomJ.J.J. KieboomH.J SchultsR HilstTon VlaanderenR LeursZain LeursoPeter van der ZeeGhfj JanssenoB LindersJ BakkerCjh GardienM. A. Bakker-suelmannT.E.A. LousC. Barrielo
Serie 5 LG/LP14.00 uurA RekersR MaasJ.G. BijkerA Vd WijngaardA. BrinkmanG PfaffE. Brinkman2410J. KragtChimene BaardemansK. VonderC.E vanJ. WesselsJ van DongenJCR PetersH VerhoevenW.c.a. LaarmanI.N. de VriesA. RietbergR.E. van UffelenP. WoltersAndre van der GraafL Momsmao
Serie 6 LG/LP16.00 uurM RemmelinkM MoesH BoermanJ de HaanJ.J.H. Polman24502450S de HaanK de KleinA.B. Thijsse2450D de GraafSK SohniJ de KleinK.B. Raphet Meeng54005400V. van Dalen54005400710054005400o
Serie 7 LG/LP18.00 uuroooooooooooooooooooooooo


Maandag 27/05/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14Baan 15Baan 16Baan 17Baan 18Baan 19Baan 20Baan 21Baan 22Baan 23Baan 24
Serie 8 LG/LP19.00 uurC.M.J. T Hart-kuijpersMarinus BlokCJC DriessenCWJ de BoerL.P.J. RademakerC.W. CrijnsP.T.M. EhlenH.H.J. LardinoisP.J. WoutersJ.P.J. AmkreutzH WildemannD Bierlingo7100P Thiel vano6020A.M. Williamso7100oo7100o
Serie 9 LG/LP21.00 uurM. van DommelenB HermsenEric van MelickA.P.G.M. PetersMichael RiethoffGer SnijdersLeonie NijhoffMirjam NieuwenhuijzenD Lutke WillinkA RisiglionePeter van den NieuwenhuijzenGerrit SmitJean van der SteijnM.J.E CornelissenC. Hartgers-risiglioneIJS van DelftWatm WintersIne van Dinteren60206020Martien van DuijnhovenAHJG WoltersGerrie van Eerto


Dinsdag 28/05/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14Baan 15Baan 16Baan 17Baan 18Baan 19Baan 20Baan 21Baan 22Baan 23Baan 24
Serie 10 LG/LP19.00 uurJH Hendriks7100J.A. MandemakersA. van IngenB. HuibersHans van ZessenG.T. de RidderJCM JansenN.j. HuiskesR PrengerN NijenhuisS PrengerM van ZwamTh. NeuenJ.A.M. BrouwersT LamersKoos JanssenC de GraafS. MulderM.R.R.E. BosmaA.C.E. HorstA.P. LindeboomH van Hvareno
Serie 11 LG/LP21.00 uurMichael HeyligerBMC GruttersS de GrootR.T.G. RensenL.H.G. HovelingsRon VlasblomL de HoogeT.W. Schut6060M.E.H. Hovelings - SteijvenC.C.A HovelingsNick VlasblomL LeferingA LancasterE.E.H.A. Dohmen - MeuwissenT LamersKoos JanssenC de GraafJj DekkerAGM van MelickGerben BuddingEvert Jan JansenRobin van Asselto


Woensdag 29/05/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14Baan 15Baan 16Baan 17Baan 18Baan 19Baan 20Baan 21Baan 22Baan 23Baan 24
Serie 12 LG/LP19.00 uurJPHM LinssenP. Oude ElferinkJ M GoossensB. LubbenJ.J van der WekkenS. HanstedeS SpekP TalenW. HemmeJ SpekC J GoossensJ HovingC V den HulJ V BurgooA LeijserG StinnissenR JanssenD NikkelenAwm NikkelenA.C. Kastelijnoo
Serie 13 LG/LP21.00 uurG.C.J. de VriesDanny WeynGuus KorthoefJ.H.H. LamerigtsIlona van TilN ten DolleS ten DolleA G H SiemB. Groot BramelWJG JaegermannJ WindD.J. EgginkC V den HulJ V BurgHenriko KuijtDinand KoetsierSharon DekkerEgbert WoudenbergAndre ten VoordeTim RomeynJ.H.M. OpsteeghMaarten NoordijkC.H.F. van Drielo


Donderdag 30/05/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14Baan 15Baan 16Baan 17Baan 18Baan 19Baan 20Baan 21Baan 22Baan 23Baan 24
Serie 14 LG/LP10.00 uurP.J. Strik545054505450545054505450WGGM van GrimbergenM LancasterJ.B DegenDPJM SmeetsMJW Smeetsooo71007100710071007100oo7100o
Serie 15 LG/LP12.00 uurP KronenburgD.l. HeertjeGerda KwakmanNiels KwakmanM.p. WeilandT BiesbrouckSRS NooijF. AanJ.m Aan de BoerC.A.C.M. KamstS van de BeltA.H KoningD.D van LeeuwenV KronenburgG.J. SombergJ van de BeltN.W van WindenM.M van LeeuwenoG DuinkerkenM. KamerJ. FaberM. Vosharto
Serie 16 LG/LP14.00 uurF.J. GerritsenD.l. HeertjeWilma DegenJos DegenSam AdriaanseIris MooijJarco AndringaJur AndringaR PluijmersF PluijmersG.J Somberg7410741074107410A.R van Dooremalen4030S. Boersma8122J.j.a. Saiveo81224030o
Serie 17 LG/LP16.00 uurD PetrovH PompMyron MakkinkBGM BleuminkM WiersmaE.J.M. van der HeijdenJ KlaasingM FiddelersJohn HarmsenSem BraadRavi BraadLeny Huisman0000Rafael Garcia Lorenzooooooooooo
Serie 18 LG/LP18.00 uuroooooooooooooooooooooooo


Vrijdag 31/05/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14Baan 15Baan 16Baan 17Baan 18Baan 19Baan 20Baan 21Baan 22Baan 23Baan 24
Serie 19 LG/LP10.00 uurA.G. BrandsF.A.M. JacobsD V VeenJ V VeenD.l.I HolthuijsenW.J.M. Holthuijsen83708370B. van OoijenooooB MasselinkooH KooijooS.E. van der Burghoooo
Serie 20 LG/LP12.00 uurL. ElbrechtA SteentjesA KnolE RaatsJ S Vn VeenenK de VegtJ. W. H. SuelmannA PenJ H StavastP Vd LindenoW SterlingoJJH ten Hagoooooooooo
Serie 21 LG/LP14.00 uurJos van UdenA KramerM C KramerT. UljeeJan in T GroenIlse in T GroenK. StieberMarco BourgonjeChantal BourgonjeD. UljeeP Vd LindenREM SchoenmakersGJHE SchoenmakersR.m. Bokkersoooooooooo
Serie 22 LG/LP16.00 uuroJacco EkkelenkampMTHW KeijzersHPHH KeijzersA KlaasingCornelis WoordWilbert-jan BaarssenLourens de BoerBertus BlomJacob HakvoortPieter Louw de BoerJ.H.A. van der WielenH.M.A. de KleynJ. Klein GebbinkJ.M. KokooB van IngenY WentinkM SchotsmanHenri BoermanJ Roenhorst7220o


Zaterdag 01/06/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14Baan 15Baan 16Baan 17Baan 18Baan 19Baan 20Baan 21Baan 22Baan 23Baan 24
Serie 23 LG/LP10.00 uurE.A.C MulderTJM HulsT StroetJ WinterswijkBjorn de ZeeuwPeter WalstijnTJAM MijnenWGJ VinkenvleugelH MandersT LieberoFJF van der LindenooooJM VinkenvleugelRF RoestenburgW.j. MunsMike WillemsenM.a.j Kasteelooo
Serie 24 LG/LP12.00 uuroG PaoneI KempermanR KempermanJ.G. OegemaL TravnickovaJ.M. ZeegersM. de BruinJot de RoosJ. de Graaf Bierbrauwer5030Roland KokkenD HiddingP.J. OegemaM KranenburgA.P. MudJ TolJ.f BergsmaJ van der KroegM.W.C. WienenP.j HoogeveenR. D. BohmA.M. Williamso
Serie 25 LG/LP14.00 uurM HeijdemanR.D. AarnoudseH. PrengerD.m.t. de VriesC. VogelSj CasteleinD DouwstraW. HooglandK.K.E. HeijR.J. van DijkJ.M. JoosseRenzo V. Lier2550A. KreijlJ. BruningsJ van DrielJ.C. van der HorstI. FoppenS.W.M. Foppen2550T. R. van Marrewijk2550Mandy Muldero


| © 2005 - 2019 Baanplanner v5.0 - Erik Wolters. | Privacybeleid | Disclaimer |