Er is gedetecteerd dat in uw browser JavaScript is uitgeschakeld...
Hierdoor werkt de Online Baanplanner mogelijk niet optimaal!

Voor optimaal gebruik, schakel JavaScript in!

Baanplanner

Terug

Wedstrijd:
LKK - LG/LP - Landelijke Klasse Kampioenschappen 2019 en NK Teams LG/LP bij SV Op de Korrel te Bemmel mei/juni 2019
Van:
Vrijdag / 24-05-2019
Tot en met:
Zaterdag / 01-06-2019
Opmerkingen bij deze wedstrijd:
  • Locatie: SV Op de Korrel - Bemmel
  • Contactgegevens: LKK Commissie via CONTACT
  • Een vraag aan de organisatie van deze wedstrijd? Of wilt u zich afmelden? Klik HIER voor het CONTACT formulier.
  • Zie voor gedetailleerde informatie onze website: http://www.svopdekorrel.nl/index.php/onderdelen/odk-lkk
  • LET OP! Alleen reserveren is niet voldoende, daarnaast dient u ook de inschrijfformulieren volledig ingevuld te mailen.
  • De hier genoemde tijden zijn de starttijden van de proef. U reserveert hier een plaats in de serie, de organisatie bepaald op welke baan u terecht komt.

Vrijdag 24/05/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14Baan 15Baan 16Baan 17Baan 18Baan 19Baan 20Baan 21Baan 22Baan 23Baan 24
Serie 1 LG/LP19.00 uurCMJ Koen - van den BroekR.E. KoenP.P.J. KoenM.P. KoenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenM BieldermanD Deelen-kuhneCor DeelenJMM van AssInschrijvenB JagerInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijveno
Serie 2 LG/LP21.00 uurG.J. RensingEE HaasA Haas-boumaC.D. Haagsma3040InschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijveno


Zaterdag 25/05/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14Baan 15Baan 16Baan 17Baan 18Baan 19Baan 20Baan 21Baan 22Baan 23Baan 24
Serie 3 LG/LP10.00 uurJ. J. TermeulenGery Pardoel8650R. BroerD PietersmaChris BoumansInschrijvenInschrijvenInschrijvenA.G. PardoelR. ScheperInschrijvenInschrijvenInschrijvenKees OuwehandInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenMiran VerlooijInschrijvenInschrijvenInschrijveno
Serie 4 LG/LP12.00 uurJMD JonkWim KwakmanDej KwakmanNdaa KwakmanGlenn van BockelW.A.M. KieboomJ.B.A. van Dijk - KieboomJ.J.J. KieboomH.J SchultsR HilstTon VlaanderenR LeursZain LeursRafael Garcia LorenzoPeter van der ZeeGhfj JanssenLM SeeboldtB LindersJ BakkerCjh GardienM. A. Bakker-suelmannT.E.A. LousC. Barrielo
Serie 5 LG/LP14.00 uurA RekersR MaasJ.G. BijkerA Vd WijngaardA. BrinkmanG PfaffE. Brinkman2410J. KragtChimene BaardemansK. VonderC.E vanJ BakkerJ van DongenM. A. Bakker-suelmannH VerhoevenW.c.a. LaarmanI.N. de VriesJ. FaberM. KamerM. VoshartAndre van der GraafL Momsmao
Serie 6 LG/LP16.00 uurInschrijvenJ.M.D JonkInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenA.B. ThijsseInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijveno
Serie 7 LG/LP18.00 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijveno


Maandag 27/05/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14Baan 15Baan 16Baan 17Baan 18Baan 19Baan 20Baan 21Baan 22Baan 23Baan 24
Serie 8 LG/LP19.00 uurInschrijvenMarinus BlokInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijveno
Serie 9 LG/LP21.00 uurInschrijvenInschrijvenB HermsenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenGerrit SmitInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijveno


Dinsdag 28/05/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14Baan 15Baan 16Baan 17Baan 18Baan 19Baan 20Baan 21Baan 22Baan 23Baan 24
Serie 10 LG/LP19.00 uurJH Hendriks7100InschrijvenInschrijvenInschrijvenHans van ZessenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijveno
Serie 11 LG/LP21.00 uurMichael HeyligerBMC GruttersB HermsenR.T.G. RensenM.A. van Woudenberg-warmanInschrijvenInschrijvenT.W. Schut6060InschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijveno


Woensdag 29/05/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14Baan 15Baan 16Baan 17Baan 18Baan 19Baan 20Baan 21Baan 22Baan 23Baan 24
Serie 12 LG/LP19.00 uurJPHM LinssenP. Oude ElferinkInschrijvenB. LubbenInschrijvenS. HanstedeS SpekInschrijvenW. HemmeJ SpekInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijveno
Serie 13 LG/LP21.00 uurInschrijvenInschrijvenGuus KorthoefInschrijvenInschrijvenN ten DolleS ten DolleInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijveno


Donderdag 30/05/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14Baan 15Baan 16Baan 17Baan 18Baan 19Baan 20Baan 21Baan 22Baan 23Baan 24
Serie 14 LG/LP10.00 uurInschrijven545054505450545054505450WGGM van GrimbergenM LancasterJ.B DegenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven71007100710071007100710071007100o
Serie 15 LG/LP12.00 uurInschrijvenD.l. HeertjeGerda KwakmanNiels KwakmanM.p. WeilandT BiesbrouckSRS NooijF. AanJ.m Aan de BoerC.A.C.M. KamstS van de BeltInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenJ van de BeltInschrijvenInschrijvenInschrijvenG DuinkerkenInschrijvenInschrijvenInschrijveno
Serie 16 LG/LP14.00 uurInschrijvenD.l. HeertjeWilma DegenJos DegenSam AdriaanseIris MooijJarco AndringaJur AndringaR PluijmersF PluijmersInschrijven7410741074107410A.R van DooremalenO van den EndS. Boersma8122InschrijvenInschrijven8122Inschrijveno
Serie 17 LG/LP16.00 uurD PetrovInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijveno
Serie 18 LG/LP18.00 uuroooooooooooooooooooooooo


Vrijdag 31/05/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14Baan 15Baan 16Baan 17Baan 18Baan 19Baan 20Baan 21Baan 22Baan 23Baan 24
Serie 19 LG/LP10.00 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijveno
Serie 20 LG/LP12.00 uurInschrijvenA SteentjesA KnolE RaatsInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijveno
Serie 21 LG/LP14.00 uurJ.M. JoosseInschrijvenInschrijvenT. UljeeJan in T GroenIlse in T GroenK. StieberMarco BourgonjeChantal BourgonjeD. UljeeInschrijvenREM SchoenmakersGJHE SchoenmakersInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijveno
Serie 22 LG/LP16.00 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijveno


Zaterdag 01/06/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10Baan 11Baan 12Baan 13Baan 14Baan 15Baan 16Baan 17Baan 18Baan 19Baan 20Baan 21Baan 22Baan 23Baan 24
Serie 23 LG/LP10.00 uurE.A.C MulderInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenPeter WalstijnInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenW.j. MunsMike WillemsenM.a.j KasteelInschrijvenInschrijveno
Serie 24 LG/LP12.00 uurJda HermsenInschrijvenI KempermanR KempermanJ.G. OegemaInschrijvenJ.M. ZeegersInschrijvenJot de RoosInschrijven5030InschrijvenInschrijvenP.J. OegemaInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenA.M. Williamso
Serie 25 LG/LP14.00 uurM HeijdemanR.D. AarnoudseH. PrengerD.m.t. de VriesC. VogelInschrijvenD DouwstraInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenJ.C. van der HorstI. FoppenS.W.M. FoppenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijveno


| © 2005 - 2019 Baanplanner v5.0 - Erik Wolters. | Privacybeleid | Disclaimer |