Er is gedetecteerd dat in uw browser JavaScript is uitgeschakeld...
Hierdoor werkt de Online Baanplanner mogelijk niet optimaal!

Voor optimaal gebruik, schakel JavaScript in!

Baanplanner

Terug

Wedstrijd:
OPEN - D2 - LG/LP - 1e ronde Veluwe trofee eletronische banen 10m. bij SV de Valk te Elspeet januari 2019
Van:
Zaterdag / 05-01-2019
Tot en met:
Vrijdag / 11-01-2019
Opmerkingen bij deze wedstrijd:
  • Locatie: SV de Valk Ploegweg 65 8075 BV Elspeet
  • Klik hier om de locatie op de kaart te bekijken.
  • Contactgegevens: Andre ten Voorde 0623187990 of via CONTACT
  • Een vraag aan de organisatie van deze wedstrijd? Of wilt u zich afmelden? Klik HIER voor het CONTACT formulier.
  • Electronische banen DISAG

Zaterdag 05/01/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10
Serie 1 LG/LP10.00 uurInschrijvenInschrijvenRenate ScheperInschrijvenInschrijvenHans van ZessenInschrijvenM BieldermanInschrijvenInschrijven
Serie 2 LG/LP12.00 uur0000Amara WilliamsSven ten DolleMiran VerlooijJan OegemaKees OuwehandB JagerNynke ten DolleP.J. OegemaJ Bakker
Serie 3 LG/LP14.00 uurC.F. CehaAmara WilliamsJ BakkerGJE SombergGuus KorthoefK. StieberM.a Bakker-suelmannMarco BourgonjeChantal BourgonjeE Raats
Serie 4 LG/LP16.00 uurR KaalL. ElbrechtM. A. Bakker-suelmannGJE SombergJ.c. Horst van derI. FoppenS.W.M. FoppenJaap BijkerM. BlokInschrijven


Dinsdag 08/01/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10
Serie 1 LG/LP19.00 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 2 LG/LP21.00 uurMichael HeyligerInschrijvenInschrijvenInschrijvenJ.A. MandemakersInschrijvenKoos JanssenInschrijvenTheo LamersInschrijven


Woensdag 09/01/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10
Serie 1 LG/LP19.00 uurInschrijvenInschrijvenWilma Degen van MourikJos DegenInschrijvenG.T. de RidderD SchijffInschrijven6330Inschrijven
Serie 2 LG/LP21.00 uurJ. J. Termeulen9304618061806180InschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven


Donderdag 10/01/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10
Serie 1 LG/LP19.00 uurJaap V BurgChris V den HulKees GoossensJan HovingMarco BeltmanGerard HoonhorstWiebe van VondelHans SlooijerGerrit RavenshorstDanny Wyen
Serie 2 LG/LP21.00 uurTon VlaanderenJoost.m.j V Burg60606060K BonestrooT.W. SchutIlona van TilJaap V BurgInschrijvenInschrijven


Vrijdag 11/01/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9Baan 10
Serie 1 LG/LP19.00 uurJW van BrusselH KellerStephan EkkelChayenne BoeveFinley StoetenChantal HakkersFA de GreefH BruinsAGL de GreefInschrijven
Serie 2 LG/LP21.00 uurAndre VermeerMichel VermeerInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven


| © 2005 - 2018 Baanplanner v5.0 - Erik Wolters. | Privacybeleid | Disclaimer |