Er is gedetecteerd dat in uw browser JavaScript is uitgeschakeld...
Hierdoor werkt de Online Baanplanner mogelijk niet optimaal!

Voor optimaal gebruik, schakel JavaScript in!

Baanplanner

Terug

Wedstrijd:
DK - D2 - MP - MILITAIR PISTOOL - GKP/GKR tevens OPEN/RANKING bij SV Willem Tell te Harderwijk maart 2019
Van:
Zaterdag / 09-03-2019
Tot en met:
Zondag / 10-03-2019
Opmerkingen bij deze wedstrijd:
  • Locatie: SV Willem Tell, Parkweg 1 3842 AD Harderwijk. http://www.svwillemtell-harderwijk.nl/
  • Klik hier om de locatie op de kaart te bekijken.
  • Contactgegevens: Bij vragen of verdere informatie, Ronald Wichers 0646076715 of via CONTACT
  • Een vraag aan de organisatie van deze wedstrijd? Of wilt u zich afmelden? Klik HIER voor het CONTACT formulier.
  • Wedstrijd volgens KNSA reglement, 24 schoten+6 proef.
  • Deelname: euro 10,00 per deelnemer / euro 10,00 per team.
  • Mocht u zijn verhinderd na inschrijving meld u zich dan op tijd af, dank u.
  • Het baannummer op baanplanner is niet bindend.
  • Wij wensen u een fijne wedstrijd toe.

Zaterdag 09/03/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4
Serie 1 GKP/GKR09.00 uurInschrijvenArie RijkhoekInschrijvenInschrijven
Serie 2 GKP/GKR09.40 uurR. van ScheijndelD de JongInschrijvenInschrijven
Serie 3 GKP/GKR10.20 uurJohn van UitertW.J. BethlehemPaul de MeijerArjen de Vos
Serie 4 GKP/GKR11.00 uurMaarten Dijk vanRob LamersPuck PlatenkampD Platenkamp
Serie 5 GKP/GKR11.40 uurBen DraaismaGeert van den BoomBen DraaismaBen Draaisma
Serie 6 GKP/GKR12.20 uurB. LindemanB.R. VerhoogH. KhattouE Kukupessy
Serie 7 GKP/GKR13.00 uurR.a. VarkevisserP MijnhoutInschrijvenInschrijven
Serie 8 GKP/GKR13.40 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 9 GKP/GKR14.20 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 10 GKP/GKR15.00 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 11 GKP/GKR15.40 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 12 GKP/GKR16.20 uuroooo
Serie 13 GKP/GKR17.00 uuroooo


Zondag 10/03/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4
Serie 1 GKP/GKR09.00 uuroooo
Serie 2 GKP/GKR09.40 uurJ.E.P. BomersJ.h. van de BovenkampGt van HarnK van Harn
Serie 3 GKP/GKR10.20 uurInschrijvenInschrijvenEef BuurmanS Steijsiger
Serie 4 GKP/GKR11.00 uurE KartmanJ van Asselt6060Inschrijven
Serie 5 GKP/GKR11.40 uurInschrijvenH.A.C. HendriksL. Hendriks-schreiberInschrijven
Serie 6 GKP/GKR12.20 uurV. van TuilJ.W. van VeldhuisenP.J. SchrauwersJ. Anbeek
Serie 7 GKP/GKR13.00 uurG.H. KlaassenS. SmitsR.J.E. VaessensK. Jochemsen
Serie 8 GKP/GKR13.40 uurR vd PasD.J. vd VlistM WalravenC.a.m. van Tulder
Serie 9 GKP/GKR14.20 uurR Vd BrinkM KoolhofC.g. KooijL. de Jongh
Serie 10 GKP/GKR15.00 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 11 GKP/GKR15.40 uurVincent van WestenF. RosenJ.J. VriendJ.t.f. van Mil
Serie 12 GKP/GKR16.20 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 13 GKP/GKR17.00 uuroooo


| © 2005 - 2018 Baanplanner v5.0 - Erik Wolters. | Privacybeleid | Disclaimer |