Er is gedetecteerd dat in uw browser JavaScript is uitgeschakeld...
Hierdoor werkt de Online Baanplanner mogelijk niet optimaal!

Voor optimaal gebruik, schakel JavaScript in!

Baanplanner

Terug

Wedstrijd:
AK - D2 - MP - afd. Afd. Veluwe/Noord-Flevoland - RANKING bij Schietvereniging de Burgerwacht te Nunspeet november 2018
Van:
Zaterdag / 03-11-2018
Tot en met:
Zondag / 04-11-2018
Opmerkingen bij deze wedstrijd:
  • Locatie: Schietvereniging De Burgerwacht, Oosteinderweg 86 8072 PD Nunspeet. http://svdeburgerwacht.nl/
  • Klik hier om de locatie op de kaart te bekijken.
  • Contactgegevens: R. Sukkel 06 39005041 of via CONTACT
  • Een vraag aan de organisatie van deze wedstrijd? Of wilt u zich afmelden? Klik HIER voor het CONTACT formulier.
  • Inschrijfgeld euro 10,- per deelnemer.
  • 30 minuten voor aanvang wedstrijd aanwezig zijn.
  • Deze wedstrijd zal volgens het schiet- en wedstrijdreglement van de KNSA worden geschoten.

Zaterdag 03/11/2018

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6
Serie 1 MP09.00 uuroooooo
Serie 2 MP09.45 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 3 MP10.30 uurInschrijvenInschrijvenW.J. BethlehemPaul de MeijerInschrijvenInschrijven
Serie 4 MP11.15 uurG.H. KlaassenS. SmitsF MorpeyInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 5 MP12.00 uurV. van TuilInschrijvenJ. TimmermansJ. AnbeekInschrijven3400
Serie 6 MP12.45 uurM SchrikkemaH PrinsD PrinsMichael SchuttenInschrijvenInschrijven
Serie 7 MP13.30 uur62506250S.p. VilleriusIvo MatlungInschrijvenInschrijven
Serie 8 MP14.15 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 9 MP15.00 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenRob LamersD PlatenkampPuck Platenkamp
Serie 10 MP15.45 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 11 MP16.30 uurInschrijvenPieter LazaromsInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 12 MP17.15 uuroooooo


Zondag 04/11/2018

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6
Serie 1 MP09.00 uuroooooo
Serie 2 MP09.45 uurE.W.L. HoogervorstAlfons HoolmansEef BuurmanJoost van SlotenDennis van Rusten3648
Serie 3 MP10.30 uurR. van ScheijndelD de JongB. LindemanH. KhattouE KukupessyM van Dijk
Serie 4 MP11.15 uurGt van HarnJ.h. van de BovenkampK van HarnInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 5 MP12.00 uurR.a. VarkevisserR BoschP MijnhoutInschrijvenH.A.C. HendriksInschrijven
Serie 6 MP12.45 uurInschrijvenInschrijvenE KartmanInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 7 MP13.30 uurMichael KosterBas ten DonkelaarM.j. HaakmeesterR vd PasD.J. vd VlistM Walraven
Serie 8 MP14.15 uurKees-jan WeberC.a.m. van TulderC.g. KooijL. de JonghM KoolhofR Vd Brink
Serie 9 MP15.00 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 10 MP15.45 uurSander BertensInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 11 MP16.30 uurInschrijvenInschrijvenJ GerritsSjef VriendF RosenJ.Th.F van Mil.
Serie 12 MP17.15 uuroooooo


| © 2005 - 2018 Baanplanner v5.0 - Erik Wolters. | Privacybeleid | Disclaimer |