Er is gedetecteerd dat in uw browser JavaScript is uitgeschakeld...
Hierdoor werkt de Online Baanplanner mogelijk niet optimaal!

Voor optimaal gebruik, schakel JavaScript in!

Baanplanner

Terug

Wedstrijd:
OPEN - D1 - SERVICE PISTOL - Licht en Zwaar tevens RANKING bij SSV Dedemsvaart te Dedemsvaart februari 2019
Van:
Donderdag / 14-02-2019
Tot en met:
Zaterdag / 16-02-2019
Opmerkingen bij deze wedstrijd:
  • Locatie: SSV Dedemsvaart Pascalstraat 28 Dedemsvaart
  • Klik hier om de locatie op de kaart te bekijken.
  • Contactgegevens: R.Boessenmkool 0621698524 wedstrijden@ssvdedemsvaart.nl of via CONTACT
  • Een vraag aan de organisatie van deze wedstrijd? Of wilt u zich afmelden? Klik HIER voor het CONTACT formulier.
  • Inschrijven kost euro 10 per deelnemer.
  • Wedstrijd word verschoten volgens KNSA reglement.
  • 30 minuten voor aanvang aanwezig zijn.

Donderdag 14/02/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3
Serie 1 GKP/KKP19.30 uurTineke GelijkJ.r KenchP.j.m. Severins
Serie 2 GKP/KKP19.50 uurInschrijvenJ.r KenchP.j.m. Severins
Serie 3 GKP/KKP20.10 uurRuud BomertInschrijvenInschrijven
Serie 4 GKP/KKP20.30 uurIwan KamphuisJ VeurinkInschrijven
Serie 5 GKP/KKP20.50 uurPiet de BruinR SeubringInschrijven
Serie 6 GKP/KKP21.10 uurR SeubringFranco FarciInschrijven
Serie 7 GKP/KKP21.30 uurInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 8 GKP/KKP21.50 uurInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 9 GKP/KKP22.10 uurInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 10 GKP/KKP22.30 uurInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 11 GKP/KKP22.50 uurInschrijvenInschrijvenInschrijven


Zaterdag 16/02/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3
Serie 1 GKP/KKP10.00 uurStephan NijdamW.J. Bethlehem4100
Serie 2 GKP/KKP10.20 uurChristian RijnhoutInschrijvenInschrijven
Serie 3 GKP/KKP10.40 uurE.E. PolmanJ. BerenstInschrijven
Serie 4 GKP/KKP11.00 uurM SchrikkemaH PrinsChristian Rijnhout
Serie 5 GKP/KKP11.20 uurMeine DijkstraInschrijvenInschrijven
Serie 6 GKP/KKP11.40 uurKlaas HiemstraInschrijvenInschrijven
Serie 7 GKP/KKP12.00 uurN.J.C. LamersR. GouweleeuwG.J.I. Gouweleeuw
Serie 8 GKP/KKP13.00 uurN.J.C. LamersR. GouweleeuwG.J.I. Gouweleeuw
Serie 9 GKP/KKP13.20 uurH.F. BakkerM.j.b. BerendsRick Kortes
Serie 10 GKP/KKP13.40 uurFx FeddemaM.j.b. BerendsInschrijven
Serie 11 GKP/KKP14.00 uurH.F. BakkerInschrijvenInschrijven
Serie 12 GKP/KKP14.20 uurInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 13 GKP/KKP14.40 uurInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 14 GKP/KKP15.00 uurInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 15 GKP/KKP15.20 uurJ. OostH. DillemaInschrijven
Serie 16 GKP/KKP15.40 uurHarry OelenJaap van MaurikArnoud ter Haar
Serie 17 GKP/KKP16.00 uurHarry OelenJaap van MaurikDaniel Pielage
Serie 18 GKP/KKP16.20 uurInschrijvenE KartmanJ Janssen
Serie 19 GKP/KKP16.40 uurInschrijvenE KartmanJ.A.M. Janssen
Serie 20 GKP/KKP17.00 uurooo


| © 2005 - 2018 Baanplanner v5.0 - Erik Wolters. | Privacybeleid | Disclaimer |